Valorant 6.0 Yama Notları: Yeni Harita, Bölünmüş İadeler, Daha Fazlası

Valorant 6.0 Yama Notları: Yeni Harita, Bölünmüş İadeler, Daha Fazlası

Valorant 6.0 Yama Notları: Yeni Harita, Bölünmüş İadeler, Daha FazlasıValorant 6.0 yaması yeni haritayı ve Split'i oyuna geri getirecek. İşte tam yama notları.


Valorant 6.0 yaması, oyuna yepyeni bir harita getireceği için büyük bir yama olacak ve bununla birlikte, güncelleme yayınlandıkça Split de geri dönüş yapacak. Buna ek olarak Riot, Breeze ve Bind'i harita havuzundan süresiz olarak kaldıracağını da duyurdu ve geri dönüşleri için belirlenmiş bir tarih yok.


Bunun dışında bir dizi hata düzeltmesi de uygulanacak ve güncellemenin yayınlanmasıyla birlikte yeni bir dış görünüm mağazaya girecek. Riot, Valorant 6.0 yamasının tam yama notlarını açıklamamış olsa da, şu anda sahip olduğumuz tüm bilgileri aşağıda listeledik.


Valorant 6.0 Yama Notları

  • Bir sonraki harita rotasyonu, Yama 6.0 ile Ocak ayı başlarında başlıyor
  1. Split birkaç değişiklikle geri dönecek!
  • Bunları Yama Notları 6.0'da detaylandıracağız
  • Breeze ve Bind, Rekabetçi ve Derecelendirilmemiş sıralarında harita havuzundan çıkacak; geri dönüşleri için herhangi bir tarih belirlenmedi
  • Breeze/Bind, Spike Rush'ta, özel oyunlarda ve diğer oyun modlarında kullanılabilir

Riot'a göre, Breeze'in Ajanlar ve ekip çeşitliliği açısından iyileştirilmesi gerekiyor ve alanın biraz basitleştirilmesi gerekiyor. Öte yandan, Bind'in daha fazla stratejik çeşitliliğe ihtiyacı var ve Riot, ışınlayıcılar etrafında oynamak için daha fazla fırsat yaratacak değişiklikler yapmak istiyor.


Riot Games'ten Valorant 6.0 yaması hakkında daha fazla bilgi aldığımızda bu sayfayı güncelleyeceğiz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski