Valorant konsolunun PS5, PS4, Xbox ve Switch'teki çıkış tarihi söylentileri

Valorant konsolunun PS5, PS4, Xbox ve Switch'teki çıkış tarihi söylentileri

Valorant konsolunun PS5, PS4, Xbox ve Switch'teki çıkış tarihi söylentileriMerakla beklenen Valorant konsolu PS5, PS4, Xbox ve Switch ile ilgili şimdiye kadar bildiğimiz her şey, eğer gelecekte çıkarsa çıkış tarihi


Valorant konsolu, PS5, PS4, Xbox ve Switch çıkış tarihi ne zaman? Riot Games, birinci şahıs taktiksel nişancı oyununu yayınladığından beri, bu, konsol oyuncularının dudaklarındaki ana sorulardan biri oldu. PC'deki başarılı lansmanının ardından konsol hayranları, olası bir çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi için nefeslerini tutmuş bir şekilde bekliyorlar.


Riot Games, çıkışından bu yana oyunu geliştirmeye odaklanmış olsa da, konsol oyuncuları için ufukta bazı iyi haberler olabilir. Bunun nedeni, Riot'un bir noktada oyunu konsola taşıma olasılığını değerlendirmiş olmasıdır. Yeni nesil konsolların gücü artık tüketicilerin elinde ve Valorant'ın birinci sınıf bir rekabetçi nişancı oyunu olarak kurulmasıyla, Valorant PlayStation, Xbox ve Nintendo konsollarında düşündüğümüzden daha yakın olabilir. Lafı daha fazla uzatmadan Valorant'ın konsol versiyonu hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey burada.


Valorant PS5, PS4, Xbox, Switch çıkış tarihi söylentileri?

Riot Games, Valorant'ın konsollara henüz gelip gelmediğini veya Valorant PS5, PS4, Xbox ve Switch çıkış tarihini açıklamadı, ancak oldukça olumlu görünüyor. Baş yapımcı Anna Donlon, GameSpot ile yaptığı bir röportajda, Riot Games'in şu anda bir bağlantı noktasının "kesinlikle prototipini oluşturduğunu" söyledi. Bunun şirket için bir öncelik olmadığını ve oyunun konsol oyununa dönüşmeyen bazı unsurları olabileceğini kabul etse de ekip kesinlikle bu fikri eğlendiriyor.


GameSpot'a "Bu deneyimi bu platformlarda sunabileceğimizi hissedersek, kesinlikle sunacağız" diyor. "Ama Valorant'ın belirli bir oyun tarzını ve belirli bir deneyimi temsil etmesini gerçekten istiyoruz.


"Hayır değil, kesinlikle." Daha sonra, ekip bunu yaparsa limanın erteleneceğini ekledi.


Valorant'ın baş tasarımcısı Trevor Romleski, PC'nin kapalı betasının başlarında Riot'un "diğer platformlar için yeni fırsatlar keşfetmeye açık" olduğunu doğruladı.


Valorant konsolunun PS5, PS4, Xbox ve Switch'teki çıkış tarihi söylentileri


PS4'e atıfta bulunan oyun dosyaları da geçen yıl oyun dosyalarında bulundu, ancak şu anda PS5 ve Xbox Series X|S ile yeni nesil konsollarda olduğumuz düşünüldüğünde, ikincisi daha olası. Geçen yıl haziran ayında baş mühendis Felipe Romero, Eurogamer'a Riot'un "Valorant'ı yeni nesil konsollarda 120Hz'de çalıştırmanın ulaşılabilir bir hedef olduğuna" inandığını söyledi.


Birden fazla iş listesi de Riot'un konsol oyunları üzerinde çalıştığını gösterdi.


Oyunun Haziran 2022'de Xbox ve Bethesda Games Showcase'de gösterilmesinin ardından heyecan arttı. Ancak vitrin, Riot Games Game Pass bonuslarının çıkış tarihi Aralık 2022'den itibaren mevcut olan Xbox Game Pass aboneleri için PC oyununa bonuslar getiriyordu. Valorant konsol sürümü hakkında hala bir haber yok.


PC sürümündeki kusurları gidermek ekip için hâlâ bir öncelik olduğundan, prototip bağlantı noktasının başarılı olup olmadığını ve bunu PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch.


Açıkçası, yeni bir şey duyarsak bu kılavuzu güncelleyeceğiz, ancak şimdilik konsol sahiplerinin parmaklarını sıkıca çapraz tutması gerekecek. Umarım, bir Valorant konsolu PS5, PS4, Xbox ve Switch çıkış tarihi hakkında bir şeyler yakında gelir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski