Чутки про дату випуску консолі Valorant на PS5, PS4, Xbox і Switch

Чутки про дату випуску консолі Valorant на PS5, PS4, Xbox і Switch

Чутки про дату випуску консолі Valorant на PS5, PS4, Xbox і SwitchВсе, що ми знаємо про дату виходу довгоочікуваної консолі Valorant для PS5, PS4, Xbox і Switch, якщо вона з’явиться в майбутньому


Коли буде дата випуску консолі Valorant, PS5, PS4, Xbox і Switch? З тих пір, як Riot Games представила свій тактичний шутер від першої особи, це було одним із головних питань на вустах консольних геймерів. Після успішного запуску на ПК шанувальники консолей, затамувавши подих, чекали додаткової інформації щодо можливої дати випуску.


Незважаючи на те, що Riot Games зосереджується на вдосконаленні гри з моменту її випуску, на горизонті можуть бути хороші новини для консольних геймерів. Це тому, що Riot розважав про можливість перенесення гри на консоль в якийсь момент. Оскільки потужність консолей наступного покоління тепер у руках споживачів, і створення Valorant як найкращого змагального шутера, Valorant на консолях PlayStation, Xbox і Nintendo може бути ближчим, ніж ми думали спочатку. Отже, без зайвих слів, ось усе, що ми наразі знаємо про консольну версію Valorant.


Чутки про дату випуску Valorant PS5, PS4, Xbox, Switch?

Riot Games не повідомляє, чи з’явиться Valorant на консолях або дату випуску Valorant PS5, PS4, Xbox і Switch, але це виглядає досить позитивно. В інтерв’ю GameSpot виконавчий продюсер Анна Донлон каже, що Riot Games «безумовно створює прототип» порту прямо зараз. Хоча вона визнає, що це не є пріоритетом для компанії та що можуть бути деякі елементи гри, які не підходять для гри на консолі, команда, безперечно, розважає цю думку.


«Якщо ми відчуваємо, що можемо надати цей досвід на цих платформах, ми обов’язково це зробимо», — каже вона GameSpot. «Але ми дійсно хочемо, щоб Valorant представляв певний тип гри та певний тип досвіду.


«Це не ні, напевно». Пізніше вона додала, що якщо команда зробить це, перенесення буде відкладено.


Раніше під час закритого бета-тестування ПК провідний дизайнер Valorant Тревор Ромлескі підтвердив, що Riot «відкрита для вивчення нових можливостей для інших платформ».


Чутки про дату випуску консолі Valorant на PS5, PS4, Xbox і Switch

Ігрові файли, що посилаються на PS4, також були знайдені у файлах ігор минулого року, але враховуючи, що зараз ми працюємо над наступним поколінням консолей із PS5 та Xbox Series X|S, останнє є більш імовірним. У червні минулого року Феліпе Ромеро, головний інженер, сказав Eurogamer, що Riot вважає, що «запуск Valorant на 120 Гц на консолях наступного покоління є досяжною метою».


Кілька списків вакансій також показали, що Riot працює над консольними іграми.


Ажіотаж зріс після демонстрації гри на виставці Xbox і Bethesda Games Showcase у червні 2022 року. Але демонстрація лише приносила бонуси до гри для ПК для передплатників Xbox Game Pass, а дата випуску бонусів Riot Games Game Pass доступна з грудня 2022 року. досі немає жодної інформації про випуск консолі Valorant.


Оскільки усунення недоліків у версії для ПК все ще є пріоритетом для команди, мине деякий час, перш ніж ми дізнаємося, чи успішно перенесений прототип і коли ми зможемо побачити його на таких, як PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S і Nintendo Switch.


Очевидно, ми оновимо цей посібник, якщо почуємо щось нове, але наразі власники консолей просто повинні міцно схрестити кулаки. Сподіваюся, незабаром з’явиться щось про дату випуску консолей Valorant для PS5, PS4, Xbox і Switch.
Chutky pro datu vypusku konsoli Valorant na PS5, PS4, Xbox i Switch

Post a Comment

Daha yeni Daha eski