Valorant: VCT Masters 2023 Tokyo, Japonya'da Düzenlenecek

Valorant: VCT Masters 2023 Tokyo, Japonya'da Düzenlenecek

Valorant: VCT Masters 2023 Tokyo, Japonya'da DüzenlenecekValorant Şampiyonlar Turu 2023'ün ikinci uluslararası etkinliği olan Valorant Masters, Japonya'nın Tokyo kentine gidiyor.


VCT 2023 sezonu yakında başlayacak ve Riot Games, ONE Pro Valorant Davetiyesi sırasında bu kez Valorant Masters'ın Japonya'nın Tokyo kentinde düzenleneceğini resmen duyurdu. Etkinlik Haziran ayında düzenlenecek ve oradan en iyi takımlar Valorant Champions 2023'teki yerlerini ayırtacak. Bu, Brezilya'daki Valorant LOCK//IN etkinliğinden sonra ortak göreceğimiz yılın ikinci uluslararası etkinliği olacak. takımlar ilk kez karşı karşıya geliyor.


Sadece bu da değil, LOCK//IN turnuvasını kazanan bölgeye Masters 2023 için ek bir Valorant yuvası verilecek. Duyuru gönderisinde, Valorant Espor Küresel İletişim Lideri Anton "JokrCantSpell" Ferraro, "Yapamadık. 2023 VCT'nin destek amaçlı etkinliklerinden birini getirmek için daha iyi bir yer düşünemiyorum. Son on iki ayda Japon VALORANT topluluğu, her tür etkinlikte fandom gösterileriyle büyük bir hızla büyüdü."

VCT Masters 2023 Tokyo, Uluslararası Ligin sona ermesinden sonra başlayacak ve üç ligin her birinden en iyi on takımı içerecek; ancak, şu an için kesin tarihlerimiz yok.
Valorant Masters 2023 Tokyo ile ilgili en son bilgileri elimize geçer geçmez web sitemizde size sunacağız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski