Valorant: VCT Masters 2023 відбудеться в Токіо, Японія

Valorant: VCT Masters 2023 відбудеться в Токіо, Японія

Valorant: VCT Masters 2023 відбудеться в Токіо, ЯпоніяДруга міжнародна подія туру Valorant Champions Tour 2023, Valorant Masters, прямує до Токіо, Японія.


Сезон VCT 2023 розпочнеться незабаром, і Riot Games офіційно оголосила під час ONE Pro Valorant Invitational, що цього разу Valorant Masters відбудеться в Токіо, Японія. Подія буде організована в червні, і з цього моменту найкращі команди забронюють місце на Valorant Champions 2023. Це буде друга міжнародна подія року після події Valorant LOCK//IN у Бразилії, де ми побачимо партнерів команди, які змагаються одна з одною вперше.


Не тільки це, але регіон, який виграє турнір LOCK//IN, отримає додатковий слот Valorant для Masters 2023. У повідомленні про оголошення Антон «JokrCantSpell» Ферраро, Global Comms Lead для Valorant Esports, сказав: «Ми могли б Не придумайте кращого місця, щоб провести одну з подій VCT 2023 року. За останні дванадцять місяців японська спільнота VALORANT зросла не по днях, а по годинах, демонструючи фандом на всіх типах подій».

VCT Masters 2023 Tokyo розпочнеться після завершення Міжнародної ліги, і в ньому візьмуть участь десять найкращих команд із кожної з трьох ліг; однак наразі ми не маємо точних дат.
Ми надамо вам найновішу інформацію про Valorant Masters 2023 Tokyo на нашому веб-сайті, щойно ми її отримаємо.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski