WO LONG: DÜŞÜŞ HANEDANI

WO LONG: FALLEN DYNASTY

WO LONG: FALLEN DYNASTY

Oyun değerlendirmesi

İblislerin Three Kingdoms'ı musallat ettiği Geç Han Hanedanlığının karanlık bir fantezi versiyonunda hayatta kalmak için savaşan isimsiz bir milis askerinin dramatik, aksiyon dolu hikayesini takip ediyor. Çin dövüş sanatlarına dayalı kılıç kullanarak ölümcül yaratıklar ve düşman askerleriyle savaşın, gerçek gücü içeriden uyandırarak olasılıkların üstesinden gelmeye çalışın.


WO LONG: FALLEN DYNASTY

1. Krallıktaki Şeytanlar

Kaotik Üç Krallık döneminde geçen karanlık bir fantezi olan anlatı, bir milis askerinin iblislerin istila ettiği Geç Han Hanedanlığı döneminde zorlu bir hayatta kalma mücadelesinin öyküsünü canlı bir şekilde anlatıyor. Üç Krallık'ta daha önce hiç olmadığı kadar delilik!


2. İçinizdeki Gücü Uyandırın

Moralinizi yükseltmek ve gücü içeriden uyandırmak için ölümcül düşmanları yenin! "Beş Aşamaya" dayalı savaş stilleri de dahil olmak üzere benzersiz yeni stratejilerle zorlukların üstesinden gelin.


WO LONG: FALLEN DYNASTY

3. Kılıçla Yaşayın

Savaşın gidişatını anında değiştirebilen acımasız saldırılarıyla tanınan Çin dövüş sanatlarının kılıç uygulayıcıları, saldırı ve savunma manevraları arasında geçiş yaparken zarif bir şekilde hız değiştirirler. Gerçek bir kılıç ustası olmak için gereken hassasiyeti ve beceriyi öğrenirken, bir dizi yoğun ve kanlı savaşta rakiplerinizi ani bir güçle alt edin.

Gücün zorlukların üstesinden gelmekten geldiği bir oyun sistemi

Oyuncu, Moral Sıralamasını yükselterek güçlenir. Düşmanların da Moral Sıralaması vardır ve oyuncudan daha yüksek Moral Sıralamasına sahip düşmanları yenerek oyuncunun Moral Sıralaması daha hızlı yükselir ve düşmanlardan daha değerli eşyalar elde edilebilir.
Zorlukların üstesinden gelerek mi yoksa düşmanlara dikkatlice saldırarak mı güçlenmeyi seçersiniz? Oyuncular kendi yollarını ve savaş tarzlarını seçebilirler.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski