WO LONG: ДИНАСТІЯ ВПАДА

WO LONG: ДИНАСТІЯ ВПАДА

WO LONG: ДИНАСТІЯ ВПАДА

Огляд гриРозповідає про драматичну, гостросюжетну історію безіменного солдата ополчення, який бореться за виживання в похмурій фентезійній версії Пізньої династії Хань, де демони вражають Три Королівства. Відбивайтеся від смертоносних істот і ворожих солдатів, використовуючи гру на мечах, засновану на китайських бойових мистецтвах, намагаючись подолати труднощі, пробудивши справжню силу зсередини.


WO LONG: ДИНАСТІЯ ВПАДА

1. Демони в королівстві

Похмура фантастика, дія якої розгортається під час хаотичного періоду трьох королівств, наративно розповідає про напружену боротьбу солдата ополчення за виживання під час Пізньої династії Хань, зараженої демонами. У Трьох Королівствах божевілля, як ніколи раніше!


2. Пробудити силу всередині

Перемагайте смертоносних ворогів, щоб підняти моральний дух і пробудити силу зсередини! Долайте труднощі за допомогою нових унікальних стратегій, включаючи стилі бою, засновані на «П’яти фазах».


WO LONG: ДИНАСТІЯ ВПАДА

3. Жити мечем

Відомі безжальними ударами, здатними миттєво змінити хід битви, майстри китайського бойового мистецтва, що практикують меч, витончено змінюють темп, перемикаючись між наступальними та захисними маневрами. Перемагайте супротивників шквалом сили в серії напружених і кровопролитних боїв, навчаючись точності та навичкам, необхідним, щоб стати справжнім майстром меча.


Ігрова система, у якій сила походить від подолання труднощів

Гравець стає сильнішим, підвищуючи свій моральний рівень. Вороги також мають Моральний Ранг, і, перемагаючи ворогів з вищим Моральним Рангом, ніж у гравця, Моральний Ранг гравця зростає швидше, і від ворогів можна отримати більше цінних предметів.
Ви обираєте стати сильнішим, долаючи труднощі, чи обережно атакуючи ворогів? Гравці можуть вибрати власний шлях і стиль бою.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski