Ігри Xbox Game Pass лютого 2023 року

Ігри Xbox Game Pass лютого 2023 року

Ігри Xbox Game Pass лютого 2023 рокуВи шукаєте всі ігри Xbox Game Pass лютого 2023 року? Ось повний список того, що ви можете очікувати протягом місяця на консолі, ПК та хмарі


Xbox Game Pass продовжує розвиватися у 2023 році, і після січня, насиченого JRPG, ігри Xbox Game Pass у лютому 2023 року виглядають захоплюючим місяцем для цього сервісу. Незалежно від того, користуєтеся ви консоллю, ПК або любите грати через хмару, тут знайдеться щось на ваш смак.


Хедлайнером місяця є довгоочікуваний альтернативний всесвіт FPS, Atomic Heart. Переносячи нас в утопічний світ чудес і досконалості, роботи, які жили в гармонії з людьми, вийшли з-під контролю. Використовуючи зброю та сили, ви покладете кінець механічним загрозам і огидним істотам-мутантам, які зараз бродять цією колишньою утопічною землею.


Ігри Xbox Game Pass лютого 2023 рокуНижче наведено ігри Xbox Game Pass лютого 2023 року:


Atomic Heart – 21 лютого 2023 р. (консоль, ПК, хмара)


Повний список буде оприлюднено на початку місяця, а потім також у середині місяця, тому не забудьте стежити за оголошеннями. Ми оновимо цей список, коли отримаємо ці оголошення. Наразі ми також не знаємо, які ігри вийдуть із сервісу в січні.


Щоб дізнатися більше про Xbox Game Pass, окрім ігор Xbox Game Pass лютого 2023 року, обов’язково перегляньте наш посібник про те, у що ви можете грати прямо зараз у нашому списку ігор Game Pass. Крім того, ви також можете побачити, на що варто витрачати час, граючи в нашому списку найкращих ігор для Xbox Series X.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski