Xbox Game Pass Şubat 2023 oyunları

Xbox Game Pass Şubat 2023 oyunları

Xbox Game Pass Şubat 2023 oyunları


Tüm Xbox Game Pass Şubat 2023 oyunlarını mı arıyorsunuz? İşte bu ay konsol, PC ve bulutta bekleyebileceklerinizin tam listesi


Xbox Game Pass, 2023'te ilerlemeye devam ediyor ve JRPG ile dolu bir Ocak ayının ardından Xbox Game Pass Şubat 2023 oyunları, hizmet için heyecan verici bir ay gibi görünüyor. İster konsolda, ister PC'de olun, ister bulutta oynayın, burada zevkinize uygun bir şey olacaktır.


Ayın manşetinde, uzun zamandır beklenen alternatif evren FPS oyunu Atomic Heart yer alıyor. Bizi harikalar ve mükemmelliklerle dolu ütopik bir dünyaya götüren, insanlarla uyum içinde yaşayan robotlar kontrolden çıktı. Silahları ve güçleri kullanarak, artık bu eski ütopik diyarda dolaşan mekanik tehditlere ve iğrenç mutant yaratıklara son vereceksiniz.


Xbox Game Pass Şubat 2023 oyunları


Xbox Game Pass Şubat 2023 oyunları şu anda aşağıdaki gibidir:


Atomic Heart – 21 Şubat 2023 (Konsol, PC, Bulut)


Tam kadro, ayın başında ve ardından ayın ortasında açıklanacak, bu nedenle duyuruları takip ettiğinizden emin olun. Bu duyuruları aldığımızda bu listeyi güncelleyeceğiz. Şu an itibariyle, Ocak ayında hangi oyunların hizmetten ayrılacağını da bilmiyoruz.


Xbox Game Pass Şubat 2023 oyunlarına ek olarak Xbox Game Pass hakkında daha fazla bilgi için Game Pass oyunları listemizde şu anda oynayabileceğiniz oyunlara ilişkin kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Ayrıca, en iyi Xbox Series X oyunları listemizle zamanınızı nelere ayırmanız gerektiğini de görebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski