Чутки про дату випуску Avatar Frontiers of Pandora, геймплей, історія

Чутки про дату випуску Avatar Frontiers of Pandora, геймплей, історія

Чутки про дату випуску Avatar Frontiers of Pandora, геймплей, історіяВам цікаво про наступну велику пригоду Ubisoft у відкритому світі? Ось що ми знаємо про дату виходу Avatar Frontiers of Pandora для ПК і консолей


Avatar Frontiers of Pandora має стати однією з наймасштабніших ігор 2022 року. Ubisoft, схоже, хоче випустити гру до випуску Avatar The Way of the Water пізніше цього року в кінотеатрах і театрах. Але що ми знаємо і що ми бачили перед датою виходу Avatar Frontiers of Pandora?


Ubisoft фактично анонсувала гру півдесяти років тому, перш ніж її належним чином продемонстрували минулого року влітку під час Ubisoft Forward. Однак з тих пір ми не бачили багато чого в грі, що призвело до того, що люди сумнівалися у вікні випуску 2022 року, яке було накладено на пригодницький бойовик. У цій статті буде розглянуто оригінальний трейлер гри, а також усі інші відомості про наступну подорож на Пандору, включаючи припущення про дату виходу Avatar Frontiers of Pandora.


Дата виходу Avatar Frontiers Of Pandora Чутки

Avatar Frontiers of Pandora планується випустити десь між квітнем 2023 року та березнем 2024 року. Спочатку гра мала вийти у 2022 році, оскільки дата випуску Avatar 2 призначена на середину грудня 2022 року.


Однак, через брак інформації про гру, ця затримка не надто дивна. Якби ми припускали, він, ймовірно, вийде десь восени 2023 року, тож Ubisoft може впоратися зі святковим піком, хоча це лише припущення з мого боку.


Геймплей Avatar Frontiers of Pandora

Ми бачили короткі проблиски ігрового процесу для Avatar Frontiers of Pandora, хоча це були кінематографічні кадри камери.


Цікаво, що гра є пригодницьким бойовиком від першої особи у відкритому світі, а не грою від третьої особи.

Аватар Межі історії Пандори

Avatar Frontiers of Pandora розповідає абсолютно нову окрему історію, де ви граєте за Na’vi і «вирушаєте в подорож через Західний кордон», який ніколи раніше не бачив у Pandora.


Нові персонажі заселять Західний кордон, і вам потрібно буде відкинути грізні сили RDA, щоб захистити екосистему та істот.


Це охоплює все, що ми знаємо про гру Avatar від Ubisoft з відкритим світом, включаючи дату випуску Avatar Frontiers of Pandora. Щоб дізнатися більше про найновіші ігри для PS5 та Xbox Series X|S, перегляньте деякі майбутні ігри для PS5 та майбутні ігри для Xbox Series X.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski