Налаштування контролера FIFA 23 BEST

Налаштування контролера FIFA 23 BEST,

Налаштування контролера FIFA 23 BEST

Налаштування контролера FIFA 23 BEST


Багато людей щороку чекають абсолютно нового титулу FIFA, і очікування цих людей нарешті закінчилося. FIFA 23 нарешті вийшла, і тут ми повідомимо вам про найкращі налаштування контролера, які дадуть вам найбільший контроль над гравцями в команді. Таким чином ви зможете відчути себе справжнім футболістом, граючи у FIFA 23 на обраній вами платформі. За допомогою цих налаштувань контролера гравцям буде дозволено зробити свій досвід дещо унікальним порівняно з більшістю гравців, і це буде трохи практики.


Ключові моменти  • Гравці FIFA 23 можуть шукати найкращі налаштування контролера, щоб покращити свій ігровий процес. Кожен елемент керування сприяє вашому ігровому процесу, тому важливо вибрати найкраще налаштування для себе.
  • Налаштування контролера в FIFA 23 включають основний перемикач змагань, тренер FIFA, допомога в проходженні, завершення за часом, індикатор перемикання наступного гравця тощо.
  • Рекомендується тримати ввімкненим Competitive Master Switch для онлайн-ігор, FIFA Trainer приховано, Through Pass Assistance увімкнено вручну, Timed Finishing увімкнено та індикатор перемикання наступного гравця увімкнено.
  • Серед інших рекомендованих налаштувань — спеціальні рухи з м’ячем, стиль ведення м’яча та багато іншого.
  • Гравці можуть налаштовувати та експериментувати з різними налаштуваннями контролера, щоб знайти найкращу конфігурацію для свого стилю гри.


Гравці зможуть повністю використовувати нові налаштування контролера, оскільки це дасть їм перевагу в більшості матчів проти різних гравців або проти ШІ в режимі кар’єри чи будь-яких інших режимах гри, доступних у FIFA 23.


Тепер, не зволікаючи, давайте розпочнемо наш посібник із найкращих налаштувань контролера у FIFA 23. У цьому посібнику розглядатимуться налаштування контролера як для Xbox, так і для контролера PS.


Найкращі налаштування контролера


Налаштування контролера FIFA 23 BEST


Хоча це правда, що вибір людей щодо «найкращих налаштувань камери» може змінюватися залежно від їхніх уподобань та особистого підходу, тут надано загальний огляд того, які, на нашу думку, є найкращі налаштування камери, і ви можете редагувати певні налаштування, якщо вважаєте подобається, бо врешті-решт мета цієї статті — зробити ваш досвід більш цінним і унікальним.


Одна цікава річ, яку EA Sports додала до налаштувань контролера в грі, це «Рекомендовано» та «Не рекомендовано» для всіх параметрів налаштувань. Хоча деякі з наших налаштувань можуть суперечити рекомендаціям EA, ми все ще твердо віримо, що ці налаштування є найкращими налаштуваннями контролера для гравців.


Тут ми перерахуємо всі різні налаштування контролера та наші рекомендації.


Змагальний головний перемикач – увімкнено

Зберігання цієї опції є обов’язковим, якщо ви бажаєте грати в гру онлайн; вимкнути його просто неможливо, якщо ви плануєте грати в змагальні матчі, але якщо ви плануєте грати в гру лише в автономному режимі або якщо ви граєте в різних режимах гри, ви можете вимкнути її без жодних хвилювань.


Після того, як ви ввімкнете Competitive Master Switch, ряд налаштувань буде заблоковано для вас, оскільки ці налаштування повинні бути однаковими для кожного гравця, який грає онлайн; тому ми пропустимо ці налаштування, оскільки вони вже ідеально оптимізовані розробником EA sports.


Тренер FIFA – приховати

Ці налаштування визначатимуть, чи буде Трейнер прихований чи показаний під час гри. Хоча ці налаштування можуть бути корисними для початківців, ми рекомендуємо їх приховати.


Допомога в проходженні – вручну

Ці налаштування дадуть гравцеві більше контролю над своїми пасами. Зберігаючи цей параметр у ручному режимі, ви зможете вибрати напрямок, у якому ви будете передавати м’яч. Зберігаючи ці параметри на «автоматично», є шанс, що ваш гравець передасть м’яч не тому гравцеві, і тоді вам доведеться переглянути свою стратегію.


Закінчення за часом – увімк

Ми рекомендуємо залишити функцію Timed Finishing увімкненою, оскільки вона може допомогти користувачеві, надаючи йому більше контролю над зйомкою. Згідно з описом, вам потрібно буде двічі натиснути кнопку стрільби. Натисніть на неї вперше, коли ви готові кинути, потім натисніть на неї вдруге, коли ваша нога збирається торкнутися м’яча. Якщо ви точно розрахуєте час при контакті, то ваш удар буде більш точним і потужним.


Невчасне натискання кнопки також може погіршити якість удару, і ви, швидше за все, промахнетеся; отже, розсилка кнопки зйомки всередині вікна не принесе вам ніякої користі.


Індикатор перемикання наступного гравця – увімкнено

Як випливає з назви, налаштування індикатора перемикання наступного гравця дозволять вам побачити невеликий індикатор на гравці, який зараз знаходиться найближче до гравця, керованого вручну. Індикатор повідомить вам, на якого гравця ви перейдете, якщо зараз натиснути кнопку перемикання.


Ми рекомендуємо залишити ці налаштування ввімкненими, оскільки це допоможе гравцеві точніше перемикати свій контроль, і він зможе точніше дотримуватися своєї тактики, оскільки матиме більше контролю над командою та гравцями.


Підтримка блокування проходу – увімкнено

Увімкнення цих налаштувань, безсумнівно, зробить вашу гру у FIFA 23 набагато стерпнішою, оскільки одна людина просто не може постійно контролювати кожного гравця в команді. Увімкнення цих налаштувань просто дозволить ШІ гри контролювати гравця в команді, і він намагатиметься автоматично перехопити пас, коли м’яч буде поруч.


Автоматичне перемикання – на повітряних кульках і вільних кульках

З усіх опцій, які гра надає для цих налаштувань, ми вважаємо «On Air Balls і Loose Balls» найкращими, оскільки гра автоматично перемикає вашого гравця, лише якщо ваш суперник вирішить кинути Loose Ball.


Якби ви перейшли на ручний режим, це було б надто складно для вас, оскільки ви не зможете досить швидко переключитися на потрібного персонажа, коли ваш суперник кидає м’яч з однієї сторони поля на іншу.


З іншого боку, якщо ви перемкнетеся на автоматичний режим, гра почне автоматично перемикати вашого персонажа щоразу, коли команда суперника передає м’яч, і це, швидше за все, ускладнить ситуацію для вас.


Автоматичне перемикання допомоги при русі – немає

Трохи складно подумати про ці налаштування, оскільки вони дещо складні, але ми детально пояснимо їх тут. Якщо гравець, на якого ви вручну перемикаєтесь, уже біжить у певному напрямку, тоді ці налаштування визначатимуть, як довго гравець рухатиметься у своєму поточному напрямку, доки ви не отримаєте повний контроль над гравцем.


Хоча збереження цих налаштувань на високому рівні може допомогти деяким гравцям переглянути свою стратегію протягом кількох секунд після того, як вони змінять гравців, ми рекомендуємо залишити ці налаштування на «Ніхто», оскільки це дасть користувачам більше контролю над гравцем, оскільки вони зможуть рухаються в будь-якому напрямку, як тільки вони змінюють гравця.


Допомога в оформленні – напрямок

Рекомендується залишати ці параметри спрямованими, оскільки напрямок зазору визначатиметься грою, враховуючи напрямок, який вводить користувач. Якщо ви виберете класичні налаштування, то напрямок визначатиметься грою випадковим чином.


Блокування програвача – увімкнено

Блокування програвача — це дивовижна функція, і ми рекомендуємо постійно тримати її увімкненою. Це дозволить вам переміщати різних гравців вручну. Якщо ви не любитель блокування гравця, ви не втратите багато чого, оскільки це не вплине суттєво на ваш ігровий процес.


Перемикання значків – вимкнено

Хоча ви можете залишати цей параметр увімкненим під час звичайних матчів, ми рекомендуємо тримати його вимкнутим під час змагальних матчів, якщо ви не опанували цю механіку. Якщо натиснути R3 під час захисту, то над головами чотирьох захисників з'являться певні значки.


Ці піктограми вкажуть, у якому напрямку вам потрібно рухати джойстик, щоб переключитися на певного гравця. У напруженому матчі вам, швидше за все, буде важко правильно прочитати ці значки за такий короткий проміжок часу, що призведе до прийняття неправильного рішення.


Перемикання правого джойстика – гравець відносно

Ми рекомендуємо залишити параметр «Перемикання правого джойстика» на «Відносний гравець», тому що за допомогою цього параметра кожного разу, коли ви перемикаєте плеєр, гравець, яким керує користувач, залишатиметься центральною точкою відліку.


Хоча перемикання цих налаштувань на «Відносний м’яч» також є хорошою альтернативою, це дезорієнтує деяких гравців, оскільки м’яч часто рухається в матчі; Таким чином, ми рекомендуємо відмовитися від цього.


Ground Pass Assistance – Assisted

Якщо ви не професіонал, який справді впевнений у своїх пасах, ми рекомендуємо зберегти ці налаштування на допоміжних. З цими налаштуваннями гра автоматично допоможе вам передавати м’яч у напрямку приймача.


Shot Assistance – Assisted

Той самий принцип буде застосований і тут; ці налаштування дозволять грі автоматично встановлювати напрямок ваших ударів у напрямку ваших цілей.


Перехресна допомога – допомога

Ми також рекомендуємо тримати це в режимі допомоги. З такими налаштуваннями гра допоможе вам перетнути шлях приймача. Встановивши для цих параметрів значення Semi, ви зможете контролювати силу своїх хрестів, але ми рекомендуємо залишити його на Assisted.


Lob Pass Assistance – Assisted

Це схоже на Cross Assistance. За допомогою допоміжних налаштувань ШІ гри додасть потужність і напрямок Lob.


Save Assistance – Assisted

Якщо ви встановите для цих параметрів значення «Вручну», автоматичними будуть лише збереження Reflex, тоді як кожне інше збереження вам доведеться виконувати вручну; тому ми рекомендуємо залишити ці параметри на Assisted. З налаштуваннями Assisted, якщо м’яч знаходиться близько до вашого тіла, він автоматично зберігається.


Аналоговий спринт – увімк

Ось надзвичайно корисна функція в грі, яку ми рекомендуємо постійно використовувати. Рівень тиску, який ви будете чинити на тригер R2/RT, визначатиме, наскільки швидко ваш гравець буде працювати. Якщо ви призначили RB/R1 для спринту, ви не зможете скористатися цією опцією.


Передайте блокування приймача – пізно

Установивши для цих параметрів значення «Пізно», ви матимете можливість передавати м’яч у будь-якому напрямку, доки гравець не вдарить м’яч ногою, щоб виконати передачу. Ці налаштування корисні, якщо ви змінюєте напрямок проходу в останню секунду після того, як ви вже натиснули кнопку «Пройти».


Вібросигнал користувача – вимкнено

Ці налаштування зарезервовано виключно для читачів, які використовують контролер PS5, але ми рекомендуємо залишити ці налаштування вимкненими, оскільки під час інтенсивних матчів ви хочете, щоб ваш контролер був якомога стабільнішим. І відчуття від контролера PS5 іноді можуть відволікати увагу в цій грі.


Тригерний ефект – вимкнено

Ця опція знову зарезервована лише для користувачів, які використовують контролер PS5, але подібна до вібрації користувача; час від часу це може відволікати, тому ми радимо тримати ці налаштування вимкненими під час змагальних матчів.


Згорнути


Налаштування контролера FIFA 23 BESTНа цьому наш путівник щодо найкращих налаштувань контролера у FIFA 23 завершується. FIFA — одна з найвідоміших франшиз, яка працює й донині, і ні для кого не секрет, що для деяких гравців це буде перша гра франшизи.


Крім того, що ця гра є однією з ідеальних ігор для гри на консолі з другом, ця гра також має кілька ігрових режимів, як-от режим кар’єри, які дозволяють створити власну команду та пробитися до вершини.


Кожну гру ми отримуємо нову гру FIFA; Ця тенденція зберігається протягом майже трьох десятиліть EA, оскільки вони є розробниками та видавцями франшизи FIFA. Ця гра відрізняється тим, що підтверджено, що вона є останньою грою FIFA. Це вірно, тривала франшиза, на якій виросли багато геймерів, нарешті закінчується цього року.


Але це все від нас; ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам. Гра вже доступна на PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X, Nintendo Switch і ПК. Повідомте нам, що ви думаєте про гру, у розділі коментарів нижче, і якщо ви вважаєте, що ми щось пропустили, то також повідомте нам про це.

COMMENTS

Ad

2023,36,2023 Game's,1,Afr,1,AirFryer,1,Apex Legends,9,Arb,3,Assassin's Creed,9,Atomic Heart,9,Avatar Frontiers of Pandora,9,Aze,3,Back 4 Blood,9,Banishers Ghosts of New Eden,9,Call of Duty,14,Call of Duty Modern Warfare 2,52,Call of Duty Warzone 2,51,CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII,54,Crime Boss: Rockay City,9,CS:GO,1,Cyberpunk 2077,38,Cze,1,Dan,1,Dark and Darker,27,Dead Space Remake,19,Death Stranding 2,9,Destiny 2,63,Diablo 4,9,Dinkum,2,Disney Dreamlight Valley,9,Dragon Age,12,Dying Light 2,9,Elden Ring,537,Eng,174,Escape,9,Esp,167,F1,49,F1 Manager 2022,1,FİFA 23,18,Fire Emblem Engage,26,Forspoken,37,Fortnite,55,Fra,170,Game Guides,181,Game News,107,Game's,8,Generation Zero,9,Genshin Impact,84,Ger,174,God of War,18,God of War: Ragnarök,10,Goose Goose Duck,73,Gre,1,GTA,9,GTA 5,9,Half-Life,9,Halo Infinite,8,High On Life,18,Hogwarts,9,Hogwarts Legacy,118,Horizon,9,Hun,2,Hunting Simulator 2,7,ind,1,ita,2,İta,4,Jpn,169,Kor,1,League of Legends,18,Lords of the Fallen,9,Marvel's Avengers,17,Marvel's Midnight Suns,19,Minecraft,63,Minecraft Legends,9,Monster Hunter Rise,26,Multiversus,2,NBA,29,NFS Unbound,9,Nor,1,One Piece Odyssey,18,Overwatch 2,9,Oyun Klavuzları,8,Oyunlar,20,Payday 3,9,Phl,1,PlayStation,9,PlayStation Fix,9,po,1,Pokemon,19,Pokemon Guild of Adventurer,9,Pokemon Scarlet & Violet,64,Por,165,PS3,9,PUBG Mobile,2,Raft,1,Resident Evil 2,9,Resident Evil 4,9,Returnal,9,Robotic Vacuum,9,Rus,148,Skull and Bones,1,Slime Tower Tycoon,9,Spider-Man,2,Splinter Cell,9,Starfield,9,Stray,2,Street Fighter,8,Street Fighter 6,9,Tekken,9,The Cycle Frontier,5,The Great War,9,The Lords of the Fallen,9,Ukr,155,V Rising,16,Valheim,9,Valorant,57,Vampire Survivors,9,Warhammer,9,Warhammer 40K,18,Witcher,18,Witcher 3,43,WO LONG: FALLEN DYNASTY,9,World Cup,9,World of Warcraft,9,World of Warcraft: Dragonflight,41,Xbox,6,Yeni Yayınlar,2331,
ltr
item
Lord of Wise: Налаштування контролера FIFA 23 BEST
Налаштування контролера FIFA 23 BEST
Налаштування контролера FIFA 23 BEST,
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiHwk2oVDAtyVyp2LyuHWBMs2El4wkUSK2MXc1VlZosYU-UQr22jDyXiKdL6xSKP9TSSR5XH5F98Uu8su-nunctAyCZFJVgKUEIFwnWLblMSHSNrsYwffh7ZPLrLzz9nmUQBsgfCkbnU6kc-1K6beWvC5vjDSFVjXNJHoE26D_msvYKDtwvjhqf75gvLA=w640-h320
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiHwk2oVDAtyVyp2LyuHWBMs2El4wkUSK2MXc1VlZosYU-UQr22jDyXiKdL6xSKP9TSSR5XH5F98Uu8su-nunctAyCZFJVgKUEIFwnWLblMSHSNrsYwffh7ZPLrLzz9nmUQBsgfCkbnU6kc-1K6beWvC5vjDSFVjXNJHoE26D_msvYKDtwvjhqf75gvLA=s72-w640-c-h320
Lord of Wise
https://www.lordofwise.com/2023/01/fifa-23-best_51.html
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/2023/01/fifa-23-best_51.html
true
2700017091695702682
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy