Чи є у Goose Goose Duck Crossplay?

Чи є у Goose Goose Duck Crossplay?

Чи є у Goose Goose Duck Crossplay?


Ось детальний посібник щодо того, чи має Goose Goose Duck функцію Crossplay.


Функція Crossplay дозволяє людям з різними пристроями грати разом, і гравцям цікаво, чи є вона у Goose Goose Duck. Ця гра, схожа на Among Us, вибухнула, коли BTS V транслював її на своєму каналі. Відтоді кількість його гравців зросла втричі, і все більше людей грають у цю безкоштовну гру. Як і Among Us, ви можете грати в цю гру на кількох платформах. У цьому посібнику ми розповімо вам, чи можна грати в цю гру на різних платформах разом.


Чи є у Goose Goose Duck Crossplay?


Чи є у Goose Goose Duck Crossplay?


Ця гра є багатокористувацькою, тож ви можете або приєднатися до лобі випадкових гравців, або створити/приєднатися до лобі зі своїми друзями. На даний момент ви можете грати в цю гру на таких платформах:


  • ПК (Steam)
  • macOS
  • iOS
  • Android


Щоб дати вам просту відповідь, Goose Goose Duck має перехресну гру між усіма платформами. Тож ви можете приєднатися до одного лобі, навіть якщо ви користуєтеся ПК, а ваш друг — мобільним. Однак існує обмеження щодо кількості гравців, які можуть приєднатися до лобі. У грі можна приєднатися до 16 осіб. А якщо у вас менше гравців, ви можете ознайомитися з різними режимами, які пропонує гра.


Як увімкнути параметр Crossplay

Функція Crossplay у Goose Goose Duck завжди ввімкнена, і вам не потрібно її вмикати. Тож ваше лобі буде заповнене гравцями з різних платформ. Але якщо ви хочете пограти з друзями, ви можете запросити їх у лобі двома способами. Перший – натиснувши піктограму «Люди» в правій частині екрана. Відкриється список друзів і останніх гравців. Потім натисніть кнопку «Запросити» поруч із людьми, яких ви хочете запросити. Інший спосіб - надіслати їм код кімнати. Цей код буде показано у верхньому лівому куті екрана. Однак якщо господар створив приватне лобі, ви не отримаєте до нього доступу.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski