Пояснення сюжетної лінії Goose Goose Duck

Пояснення сюжетної лінії Goose Goose Duck

Пояснення сюжетної лінії Goose Goose Duck


Прочитайте цей посібник, щоб дізнатися про цікаву історію Goose Goose Duck.


Goose Goose Duck швидко стала однією з найбільш популярних багатокористувацьких ігор після Among Us. Однією з причин його популярності є зірка BTS. Один із учасників популярного корейського гурту вів пряму трансляцію гри ще в листопаді 2022 року. Відтоді гра викликала шалений ажіотаж. Цілком очевидно, що основним фокусом гри є битва холодної війни між качками та гусьми. Але те, що гравці не знають, так це події, які відбулися, які розпалили бійку. У цьому посібнику ви дізнаєтесь про історію Goose Goose Duck.


Яка сюжетна лінія Goose Goose Duck


На початку офіційного трейлера гри нам показано, що між гусьми та качками стався невідомий конфлікт. На цьому було покладено край, коли вони обоє підписали мирний договір. Але це було лише на час! Як тільки гуси запустили космічну програму, з'являється загальна качка, яка розлютилася. Потім він надсилає агентів-качок, які замасковані під гусей. Це врешті-решт призводить до того, що качки під прикриттям вчиняють безжальне і нескінченне вбивство гусей. Ми не знаємо точної причини цього. Але є деякі знання про Goose Goose Duck, які це підтверджують.


Пояснення сюжетної лінії Goose Goose Duck


Кожна історія має дві сторони. Хоча гра зображує качок як лиходіїв, ми не маємо уявлення, що або хто почав суперечку. Ми можемо припустити, що це було невелике непорозуміння, роздуте або культурні відмінності, які призвели до гарячих обмінів. Або, ймовірно, це була класична історія кохання, яка назавжди погіршила стосунки між качками та гусьми. Ну, це лише припущення. Залишається з'ясувати, що саме сталося, що призвело до цього дня.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski