Starfield, AF'yi yakalasa iyi olur

Starfield, AF'yi yakalasa iyi olur,ücretsiz indir,

Starfield, AF'yi yakalasa iyi olur

Starfield, AF'yi yakalasa iyi olur


En iyi BGS sürümleri, oyuncuların garip ve açıklanamayacak şekilde uygun karakterler yaratmasına olanak tanır, bu nedenle, gerçekten tuhaf Starfield yapıları için parmaklarımızı geçiyoruz.


Bethesda'nın uzay yolculuğu RPG'sine gelince, umursadığım tek şey Starfield yapılarının ne kadar tuhaf olacağı. Ana hikayenin biraz düz olması veya yan görevlerin sonucunu etkilemenin pek çok zorlayıcı yolu olmaması sorun değil. Psikotrop balık bağımlılığımı silah haline getirebilirsem veya her karşılaşmada bir silah kullanmak zorunda kalmadan takas yapabilirsem, o zaman Starfield benim gözümde başarılı olur.


Ben ve diğer binlerce Bethesda Game Studios hayranı için, ilk birkaç oyun sadece deneme amaçlı: karşılaşma yelpazesi hakkında fikir edinin, beceri ağacını keşfedin ve daha sonra kullanmak üzere harika Starfield silahlarını, kısayollarını veya önemli kararları not edin . Gerçek oyun, birkaç oyundan sonra, bir Starfield karakteri oluşturmak için yeterli malzemeye sahip olduğunuzda, o kadar güçlü veya tuhaf bir yapıya sahip olduğunuzda başlar ki, etkinliği veya etkisizliği oyunun amacı haline gelir.


"Mitten Squad" ve "Joov" gibi YouTuber'lar ve yayıncılar, bu son derece sınırlı oyunları popüler hale getirdi. Yaratıcılıkları sayesinde, "oyuncak bıçak kullanan bebek", "sadece kaydırmalı Skyrim" ve oyunun aşırı derecede ışınlanmış Parlayan Deniz bölgesinden ayrılamayacağınız bir Fallout 4 oynanışı gibi BGS yapılarını gördük.


Bu hedeflere ulaşmak onlarca saat ve yüzlerce ölüm gerektirebilir ve ister bir yayıncının bunu denemesini izliyor olun, ister hayalini kurduğunuz bir yapıyı deniyor olun, çok ama çok sıkıcı anlar olacaktır. Bununla birlikte, atılımlar, oyunun kendisindeki herhangi bir olay örgüsünden veya keşiften daha fazla heyecan sağlar. Kendi 007'den ilham alan Fallout 4 oyunum için, Kurtarıcı gibi susturulmuş bir tabanca hakkında bilgi edinmek, çorak araziyi smokini içinde yarı kesilmiş bir hain olarak keşfetmeyi mümkün kılan çok önemli bir andı, oysa daha önce bu bir ölüm arzusuydu.


Skyrim'i bir çatalla - evet, sadece normal bir çatalla - yenebileceğiniz gerçeği, Bethesda'nın RPG tasarımının esnekliğinin bir kanıtıdır. Starfield'ın bu deneyimleri daha önce hiç olmadığı kadar genişleten eksiksiz sistemler ve öğeler olması için dua ediyorum. Peki, Starfield, uzun süreli Bethesda Game Studios hayranları için yapımları ve kısıtlı oyun deneyimlerini nasıl değiştirebilir?


Starfield, AF'yi yakalasa iyi olur


Öncelikle, bir uzay korsanı olmak istiyorum. Sadece Crimson Fleet için bir ayakçı değil, aynı zamanda bir donanması ve Yerleşik Sistemlerin etrafında noktalanmış bir dizi gizli karakolu olan düzgün, bağımsız bir uzay korsanı. Tüm Starfield hizipleriyle bazı büyük ödüller oluşturmam, robotlardan ve paralı askerlerden oluşan rengarenk bir ekip oluşturmam ve uzay yolcumu bulabildiğim kadar çağ dışı teçhizatla donatmam gerekecek. Bu basit bir şey.


Bir de eğlence şehri Neon çevresinde yakalanan balıklardan yapılan psikotrop ilaç Aurora var. Kimyasal suiistimal eden yapılar onlarca yıldır Fallout serisinin temelini oluşturuyor ve birkaç bağımlılık yapan uyuşturucu, savaştan, konuşma kontrollerinden ve hatta zorlu terminallerden kurtulmanıza yardımcı olabilecek bonuslar sunuyor. Yine de, bağımlı hale gelme ve yoksunluk belirtilerine yenik düşme riskiyle gelirler. Birden fazla bağımlılığın etkilerini dengelemek, sürekli bir ilaç kaynağına sahip olmanızı sağlamak ve her karşılaşmada hangi hapları ne zaman atacağınızı bilmek bir bilmece gibidir. Belki de Aurora halüsinasyonları, oyunculara gezinmeleri için yeni bir meydan okuma sunacaktır - madde yalnızca Neon'da yasaldır, bu nedenle oldukça güçlü olmalıdır.


Bir uzaylı avcısı olarak oynamaya ne dersiniz? Bethesda daha önce oyuncuların hayvanlar, iblisler ve canavarlarla yan yana savaşmasına izin vermişti, bu yüzden umarım keşfederken bulduğumuz uzaylı yaratıklardan bazılarını işe alabiliriz. Egzotik evcil hayvanlardan oluşan bir hayvanat bahçesini yıldızların ötesine taşıdığınızı, gösteriş yapmak veya kavga çıkarmak için her kasabada, kalede ve uzay istasyonunda mola verdiğinizi hayal edin.


Starfield, AF'yi yakalasa iyi olur


Starfield özellikler menüsüne erken bir bakış, daha gereksiz ama bağımlılık yaratacak kadar zorlayıcı yapım fikirlerine dair ipuçları verir. Size çılgınca bir takipçi kazandıracak bir Hayran Taraftar özelliği var, peki ya onları oyundaki en iyi silah ve teçhizatla donatabilir ve onları savaşta şampiyonumuz olmaya zorlarsak? Ayrıca en az üç uzay dini var, bu yüzden tamamen cübbeli bir fanatik oyunu kesinlikle kartlarda.


Tabii ki, tüm en iyi yapım tabanlı oyunlar, hileli silahlara bağlıdır ve Starfield'ın hangi anlamsız silahlara sahip olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Kaynakları araştırmak için kullanılan bir lazer topu olan kesici, benim ilk bağlantı noktam, ancak sınırlı bir oyunun temeli olamayacak kadar geleneksel görünüyor. Ve bu, Starfield çıkış tarihinden önceki tek gerçek endişem: deneysel yapıları teşvik edecek kadar çılgınca olacak mı? Todd Howard, stüdyonun Starfield'a "sert bir bilim kurgu yaklaşımı" uygulamadığını zaten söyledi, ancak tuhaflığı uygun hissettirmek için ne Tamriel'in büyüsüne ne de Fallout'un retrofütürizmine sahip değil.


Düşmanlara sadece bağırarak ya da yüceltilmiş bir t-shirt topuyla onlara hurda atarak oyunu yenmeye çalıştığınız oyun geçişleri mümkün olacak mı? Yamyam ikramiyelerine veya zehirli elmaları tersine çevirebilmeye ne dersiniz? Genellikle, görünüşte önemsiz olan bu oyun mekaniği, Bethesda Game Studios oyunlarına uzun ömürlülük kazandıran şeydir. Starfield'ın olasılıkları The Elder Scrolls veya Fallout serilerinde gördüğümüz her şeyin çok ötesine genişleteceğini umuyoruz.

COMMENTS

Ad

2023,36,2023 Game's,1,Afr,1,AirFryer,1,Apex Legends,9,Arb,3,Assassin's Creed,9,Atomic Heart,9,Avatar Frontiers of Pandora,9,Aze,3,Back 4 Blood,9,Banishers Ghosts of New Eden,9,Call of Duty,14,Call of Duty Modern Warfare 2,52,Call of Duty Warzone 2,51,CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII,54,Crime Boss: Rockay City,9,CS:GO,1,Cyberpunk 2077,38,Cze,1,Dan,1,Dark and Darker,27,Dead Space Remake,19,Death Stranding 2,9,Destiny 2,63,Diablo 4,9,Dinkum,2,Disney Dreamlight Valley,9,Dragon Age,12,Dying Light 2,9,Elden Ring,537,Eng,174,Escape,9,Esp,167,F1,49,F1 Manager 2022,1,FİFA 23,18,Fire Emblem Engage,26,Forspoken,37,Fortnite,55,Fra,170,Game Guides,181,Game News,107,Game's,8,Generation Zero,9,Genshin Impact,84,Ger,174,God of War,18,God of War: Ragnarök,10,Goose Goose Duck,73,Gre,1,GTA,9,GTA 5,9,Half-Life,9,Halo Infinite,8,High On Life,18,Hogwarts,9,Hogwarts Legacy,109,Horizon,9,Hun,2,Hunting Simulator 2,7,ind,1,ita,2,İta,4,Jpn,169,Kor,1,League of Legends,18,Lords of the Fallen,9,Marvel's Avengers,17,Marvel's Midnight Suns,19,Minecraft,63,Minecraft Legends,9,Monster Hunter Rise,26,Multiversus,2,NBA,29,NFS Unbound,9,Nor,1,One Piece Odyssey,18,Overwatch 2,9,Oyun Klavuzları,8,Oyunlar,20,Payday 3,9,Phl,1,PlayStation,9,PlayStation Fix,9,po,1,Pokemon,19,Pokemon Guild of Adventurer,9,Pokemon Scarlet & Violet,64,Por,165,PS3,9,PUBG Mobile,2,Raft,1,Resident Evil 2,9,Resident Evil 4,9,Returnal,9,Robotic Vacuum,9,Rus,148,Skull and Bones,1,Slime Tower Tycoon,9,Spider-Man,2,Splinter Cell,9,Starfield,9,Stray,2,Street Fighter,8,Street Fighter 6,9,Tekken,9,The Cycle Frontier,5,The Great War,9,The Lords of the Fallen,9,Ukr,155,V Rising,16,Valheim,9,Valorant,57,Vampire Survivors,9,Warhammer,9,Warhammer 40K,18,Witcher,18,Witcher 3,43,WO LONG: FALLEN DYNASTY,9,World Cup,9,World of Warcraft,9,World of Warcraft: Dragonflight,41,Xbox,6,Yeni Yayınlar,2322,
ltr
item
Lord of Wise: Starfield, AF'yi yakalasa iyi olur
Starfield, AF'yi yakalasa iyi olur
Starfield, AF'yi yakalasa iyi olur,ücretsiz indir,
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjvk3tcuiv7inWkxo0of_7Bj04BPv1qh5rCf7BzME8SyOKaRY_5EzvZyPbZXCf46eUECABZXQhR4hJneQ6_XLospVESydNWzv76YxwrA7Xr4rNRYGEWAFrpD4dRoWvyvOUzinsnDPATI_CQzm2qg8tPnm9Bj3vTVW4vIug4D2pcJrenqIaumkkpsSU0Qg=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjvk3tcuiv7inWkxo0of_7Bj04BPv1qh5rCf7BzME8SyOKaRY_5EzvZyPbZXCf46eUECABZXQhR4hJneQ6_XLospVESydNWzv76YxwrA7Xr4rNRYGEWAFrpD4dRoWvyvOUzinsnDPATI_CQzm2qg8tPnm9Bj3vTVW4vIug4D2pcJrenqIaumkkpsSU0Qg=s72-w640-c-h360
Lord of Wise
https://www.lordofwise.com/2023/01/starfield-afyi-yakalasa-iyi-olur.html
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/2023/01/starfield-afyi-yakalasa-iyi-olur.html
true
2700017091695702682
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy