Back 4 Blood, Turtle Rock tamamen yeni bir oyuna dönüştüğü için daha fazla yeni içerik almayacak

Back 4 Blood, Turtle Rock tamamen yeni bir oyuna dönüştüğü için daha fazla yeni içerik almayacak

Back 4 Blood, Turtle Rock tamamen yeni bir oyuna dönüştüğü için daha fazla yeni içerik almayacakEşli zombi nişancı oyunu bitti ama yeni bir şey geliyor.


Back 4 Blood(opens in new tab) lansmanından bir yıldan biraz fazla bir süre sonra resmen bitti.Geliştirici Turtle Rock Studios bugün "bir sonraki büyük şey üzerinde çalışmaya başlayacağını" duyurdu.


Stüdyo, "2022 bizim için ne harika bir yıldı" diye yazdı(opens in new tab). "Öncelikle, Back 4 Blood'ı bugünkü haline getirdiğiniz için hepinize teşekkür etmek istedik. Üç genişletmeyle birlikte: Tunnels of Terror, Children of the Worm ve River of Blood—Fort Hope duvarlarının ötesinde birlikte fantastik bir maceraya atıldık.Basılılara karşı savaşımızın bu aşaması artık sona eriyor.


"Turtle Rock Studios, AAA oyunlar yapan bir stüdyo için aslında oldukça küçük. Biz başka bir oyun başlatırken Back 4 Blood içeriği üzerinde çalışmaya devam edecek kadar insanımız yok - evet, başka bir oyun! Buna göre, bizim için zamanı geldi. başımızı eğmek, laboratuvara geri dönmek ve bir sonraki büyük şey üzerinde çalışmaya başlamak için."


Ekim 2021 incelememizde(yeni sekmede açılır) Back 4 Blood'a etkileyici bir %88 verdik ve onu "eşli zombi cinayetleri için yeni bir standart belirleyen olağanüstü bir FPS" olarak adlandırdık. karışık" ve bu, on yıl daha eski olmasına rağmen hala çok daha büyük bir oyuncu tabanına sahip olan Left 4 Dead 2'nin neredeyse kaçak başarısı değildi. 2022 boyunca yayınlanan genişletmeler.


Gelecekte herhangi bir yeni içerik gelmeyecek olsa da, Turtle Rock, Back 4 Blood'ın kendisinin ortadan kalkmayacağını, aslında Xbox Game Pass ve PlayStation Plus Extra ve Premium katmanları aracılığıyla sunulmaya devam edeceğini ve tabii ki bunu yapabileceğinizi belirtti. yine de Steam'de yakalayın.Takım da bir sonraki adımda ne yapacaklarından bahsetmeseler de yine buralarda olacaklar.


"Ayrıca bizi subreddit'te(yeni sekmede açılır) ve Discord(yeni sekmede açılır) ile resmi Twitter'ımız(yeni sekmede açılır), Instagram(yeni sekmede açılır) ile takılırken bulacaksınız. Facebook(yeni sekmede açılır) ve web sitesi(yeni sekmede açılır) çünkü sizinle etkileşim kurmayı ve oyunlarımız hakkında konuşmayı seviyoruz." Her zamankinden daha büyük, daha cesur ve daha iyi geri döneceğim!"

Post a Comment

Daha yeni Daha eski