У Back 4 Blood більше не буде нового вмісту, оскільки Turtle Rock переходить до абсолютно нової гри

У Back 4 Blood більше не буде нового вмісту, оскільки Turtle Rock переходить до абсолютно нової гри

У Back 4 Blood більше не буде нового вмісту, оскільки Turtle Rock переходить до абсолютно нової гриКооперативний зомбі-шутер завершено, але з’являється щось нове.


Трохи більше ніж через рік після запуску Back 4 Blood (відкривається в новій вкладці) офіційно завершено. Розробник Turtle Rock Studios оголосив сьогодні, що збирається «приступити до наступної великої справи».


«Яким дивовижним був для нас 2022 рік, — написала студія (відкривається в новій вкладці). — По-перше, ми хотіли подякувати всім вам за те, що зробили Back 4 Blood таким, яким він є сьогодні. З трьома доповненнями — Tunnels of Terror, Children of the Worm і River of Blood — ми разом вирушили у фантастичну пригоду за стіни форту Хоуп. Цей етап нашої війни проти Ridden підходить до завершення.


«Turtle Rock Studios насправді досить мала для студії, що створює ігри AAA. У нас недостатньо людей, щоб продовжувати працювати над вмістом Back 4 Blood, поки ми розгортаємо іншу гру — так, іншу гру! Зважаючи на це, настав час для нас щоб опустити голови, повернутися в лабораторію та почати працювати над наступною великою справою».


Ми дали Back 4 Blood вражаючих 88% у нашому огляді за жовтень 2021 року (відкривається в новій вкладці), назвавши його «винятковим FPS, який встановлює новий стандарт для кооперативних фестивалів зомбі-вбивць». у новій вкладці) відгуки користувачів, які « змішаний", і це не був такий шалений успіх Left 4 Dead 2, яка, незважаючи на те, що вона на десять років старша, все ще має набагато більшу базу гравців. кількість (відкривається в новій вкладці) у Steam, і Turtle Rock продовжував розвиватися протягом трьох доповнення, випущені протягом 2022 року.


Незважаючи на те, що в майбутньому не буде нового вмісту, Turtle Rock зазначив, що сама Back 4 Blood не зникне.Насправді вона залишається доступною через Xbox Game Pass і PlayStation Plus Extra та Premium рівні, і, звичайно, ви можете Команда все ще буде поруч, хоча вони не говорять про те, що вони будуть робити далі.


«Ви також знайдете нас у subreddit (відкривається в новій вкладці) і на Discord (відкривається в новій вкладці), а також у нашому офіційному Twitter (відкривається в новій вкладці), Instagram (відкривається в новій вкладці), Facebook(відкривається в новій вкладці) і веб-сайт (відкривається в новій вкладці), тому що ми любимо спілкуватися з вами та говорити про наші ігри", - сказав Turtle Rock. "Хоча ми можемо бути трохи тихішими в короткостроковій перспективі, ми обіцяємо, що ми Повернеться, більший, сміливіший і кращий, ніж будь-коли!»

Post a Comment

Daha yeni Daha eski