Місячний камінь Хогвартса: як ним користуватися?

Місячний камінь Хогвартса: як ним користуватися?

Місячний камінь Хогвартса: як ним користуватися?Ознайомтеся з цим посібником, у якому розповідається все про Місячні камені в «Спадщині Гоґвортсу».


Кімната вимог повертається! Дозволяє гравцям створювати та варити зілля заради прогресу в грі. Не тільки це, але також можна налаштувати такі предмети, як килим, статуя, фоторамка, столи тощо в кімнаті. Однак для налаштування в Hogwarts Legacy вам знадобляться місячні камені, різновид валюти. Тож перегляньте цей посібник, у якому розповідається все про Місячні камені.


Як використовувати місячні камені в Hogwarts Legacy?


Місячний камінь Хогвартса: як ним користуватися?


Як згадувалося вище, місячний камінь — це валюта, яку можна використовувати для налаштування предметів у Кімнаті вимог. Ви можете використовувати їх, щоб змінити розмір і колір будь-якого об'єкта, розміщеного в кімнаті. Місячні камені використовуються для створення предметів, оскільки в цій грі немає певної валюти. Перебуваючи в кімнаті вимог, витягніть меню заклинань. Тут ви можете знайти різні предмети, як-от зілля, килими, сидіння тощо. Далі виберіть будь-який із предметів із цього списку, і ви побачите кількість місячних каменів, яку потрібно витратити на налаштування. Маючи достатню кількість місячних каменів, ви зможете створити кожен предмет у Спадщині Гоґвортсу.


Як отримати місячні камені?

На величезній карті відкритого світу Гоґвортської спадщини місячні камені виглядають як кристали. Вам потрібно буде зібрати їх за допомогою магії, щоб нарешті отримати місячні камені. Крім того, у Віваріях також знаходяться місячні камені. Для тих, хто не знає, Віварії — це бічна кімната в Кімнаті вимог, де ви можете піклуватися про своїх приборканих Чарівних Звірів.


Крім того, ви можете видалити предмети з кімнати вимог, щоб отримати кілька місячних каменів.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski