Я втратив тисячі солдатів у Великій війні: Західний фронт, тому що забув свою повітряну кулю

Я втратив тисячі солдатів у Великій війні: Західний фронт, тому що забув свою повітряну кулю

Я втратив тисячі солдатів у Великій війні: Західний фронт, тому що забув свою повітряну кулюПрактична робота з жорстокою RTS Першої світової війни від Petroglyph.


Коли я посилав своїх нетерплячих солдатів у бій проти наших німецьких противників у Великій війні, RTS Першої світової війни від Petroglyph, я був упевнений, що ми ось-ось змінимо форму Західного фронту. Або принаймні у верхній частині, навколо кордону між Францією та Бельгією. Я не знав точного складу військ, з якими ми мали зустрітися, але знав, що ми значно переважали їх. Виявляється, все це означало те, що я мав втратити більше солдатів — усе тому, що я забув свою криваву повітряну кульку.


Я щойно прочитав обширний підручник із Великої війни, який добре розплутує складну суміш покрокової бойової гри та заповнених траншеями RTS, і він зробив важливий акцент на важливості видимості. Те, що викликає занепокоєння практично в кожній RTS, тут стає ще більш пріоритетним, завдяки схильності конфлікту до артилерії. Вам потрібно мати можливість бачити на великій відстані, якщо ви збираєтеся бити ворога, поки від нього не залишиться нічого, крім кратерів. І тут з’являються повітряні кульки.


Я втратив тисячі солдатів у Великій війні: Західний фронт, тому що забув свою повітряну кулю


На етапі планування битв RTS ви закладаєте окопи, загороджуєте колючим дротом і кулеметні точки, будуєте похмурі укріплення з бруду та покрученого металу, але якщо ви не бачите, вони вас не врятують. Якщо внести кілька повітряних куль, а потім підняти їх у повітря, ви відкриєте очі на навколишній світ, розсуваючи туман, щоб ви могли бачити ворога, який атакує, або знаходити цілі для артилерійського обстрілу.


Ці повітряні кулі, на жаль, приваблюють шкідників, а ворожі літаки та артилерія намагаються винести їх і засліпити вас. Ви можете опустити повітряні кулі, щоб захистити їх, але це означає тимчасове різке погіршення зору. Мені не доводилося турбуватися про щось із цього в тому холодному, засніженому полі, трагічно позбавленому повітряних кульок, як я.


Сучасна війна

Бачите, у той час як підручник дає вам багато іграшок, якими можна грати відразу, кампанія починається лише з абсолютно базових технологій. Ми щойно пройшли межу, коли коні більше не є частиною поля бою, але щоб почати заповнювати небо повітряними кулями та літаками, потрібно ще трохи попрацювати. По ходу кампанії ви будете воювати у війні технологічних досягнень, коли обидві сторони просуватимуть нові ідеї та надихатимуть опозицію на розробку контрзаходів, як-от нові типи окопів, а потім нові типи танків, які краще підходять для проїзду ті окопи. Згодом ви будете використовувати такі методи, як підрив, де ваші сапери будуть копатися під ворогом і розставляти для нього неприємні вибухові пастки.


Я втратив тисячі солдатів у Великій війні: Західний фронт, тому що забув свою повітряну кулю


Однак я так прагнув розгромити німців, що майже не витрачав часу на дослідницький екран, перш ніж кинутися туди, стріляючи гарматами. Але коли почалася бійка, мої рушниці виявились майже марними.


Дві точки на протилежних сторонах карти чекали на захоплення, але я абсолютно не уявляв, що чекатиме на моїх людей. Що ще гірше, у німців була повітряна куля, тож вони одразу побачили, як я підходжу. Очевидно, я мав використати свою артилерію, щоб знищити його, але ні, замість цього я провів наступні 10 хвилин, безсило кидаючи одиницю за одиницею в стіну куль.


Це була різанина. Якусь мить ви майже не могли побачити сніг, з килимом трупів, що вкривав усе — принаймні до тих пір, поки гра не вдалася мені й не змусила їх розчинитися в місцевості. Я втратив стільки людей, що швидко заціпенів і відкинув будь-яку прикидку щодо використання стратегії. Не було контрольних груп, флангових маневрів, просто закидання м’яса в м’ясорубку. Але далі — прогрес! Поки кулемети розрізали мої війська, наче зроблені з одношарового паперу, моя артилерія весь цей час обстрілювала вогневі точки та окопи, які вони захищали. Моїх людей фактично принесли в жертву лише для того, щоб я міг побачити нові цілі для великої зброї.


Я втратив тисячі солдатів у Великій війні: Західний фронт, тому що забув свою повітряну кулю


Це йшло повільно, але працювало, і коли перша лінія оборони впала, мої люди кинулися в окопи і захопили їх. Я теж згадав, нарешті, вийняти ворожу балонку. Коли ми обидва були сліпі, ситуація була трохи більш рівною, а оскільки другий ряд окопів не був настільки добре укріплений, ми незабаром підійшли до точки, готові її захопити.


Окопний бій може бути трохи складним для читання. На відкритому повітрі ви можете досить чітко побачити град куль і зрозуміти, чому бій йде в той чи інший бік, але всередині окопів, серед натовпу вмираючих, ви просто повинні покладатися на шкали здоров’я та морального духу підрозділу, які не завжди здається, що вони розповідають вам всю історію. Однак загалом мені дуже подобається погляд Великої війни на цю епоху бойових дій. Окопи — це більше, ніж просто місця, де солдати можуть сховатися або за які битися, і ви можете створити цілі мережі з них, з’єднаних траншеями зв’язку, дозволяючи вашим людям мчати по полю бою, не показуючи ворогу свої стиглі дині, на превеликий жаль. снайперів.


Ви можете втиснути дві одиниці в кожну секцію траншеї, поставивши одну на сходинку для стрільби, а іншу використовувати як резервну. Підрозділ, який веде вогонь, буде кидати ворогів кулями, тож вам слід переконатися, що з двох ваших підрозділів найкраще підходить для цієї ролі. Але коли ця стрілецька одиниця починає бити, ви міняєте її на іншу, подовжуючи час, який ви можете впоратися з ворожими нападами.


Я втратив тисячі солдатів у Великій війні: Західний фронт, тому що забув свою повітряну кулю


Оскільки наша точка була нашою, я міг підкріпитися з цієї позиції, тож про всяк випадок залучив нові війська, щоб захистити її. Тоді я звернув увагу на другий момент. У мене вже було кілька підрозділів на південь, тому я їх підняв. Тоді я помітив, що всі хлопці, яких я привів, щоб захистити іншу точку, або вмирали, або заважали їй. Мене знову завадила низька видимість, я не помітив, що на півночі ще одна кулеметна точка. На іншому боці карти мої війська зустрілися з ворогом і відчайдушно намагалися пробратися до порожньої траншеї, де могли б притулитися. Ще кілька секунд, і вони встигли б. Думаючи, що мені потрібно зберегти принаймні частину військ до кінця війни, я нарешті запропонував припинити вогонь.


Будуть чи ні?

Існує багато нюансів у тому, як Велика війна розглядає перемоги та поразки, і це одна з речей, яка робить Першу світову війну такою незвичайною пропозицією для RTS. Це не простий двійковий файл, де ви або виграєте, або програєте, і вам доведеться сильно змінити свої очікування. Це була війна, де велика перемога іноді могла означати просування вперед на кілька миль або навіть лише на кілька дюймів. Існують різні категорії перемоги та поразки, але битви також можуть закінчуватися безвихідними ситуаціями, як це сталося. Я не зміг порушити контроль німців над територією, незважаючи на всі тіла, які я кинув у місиво. Однак успішне взяття цієї однієї точки захоплення поставило мене в кращу позицію для наступної атаки, але ціна була величезною та зменшила мою національну волю — це означає, що люди вдома чули погані речі про те, як йдуть справи, і втрачали апетит до війни.


National Will — це один із способів виграти або програти всю війну, тому він надзвичайно важливий, але Petroglyph не створив його для покарання гравців. Покарання досить м’які, щоб ви все ще могли боротися і, можливо, навіть змінити ситуацію, навіть якщо ваша національна воля наближається до нуля. Завжди має бути шанс на повернення, чого не могло б статися, якби ваші сили були повністю неефективними.


Я втратив тисячі солдатів у Великій війні: Західний фронт, тому що забув свою повітряну кулю


Моїм наступним записом була написана сценарієм історична битва, де я отримав контроль над Центральними державами, зокрема німцями. Ця битва, сумнозвісна битва на Соммі, не могла більше відрізнятися від попередньої, починаючись переважно як оборонна битва з військами союзників, які кидалися на мої окопи. І я мав набагато цікавіші іграшки, якими можна було б пограти, зокрема вогнемети та артилерію з різноманітними режимами стрільби, включно з рухомим загородженням, де ряди вибухів забезпечують прикриття для наступаючих військ завдяки всьому диму. Над полем бою тим часом літаки скидали бомби або вступали в повітряні бої. Ніде не було безпечно.


В історичних битвах є різноманітні цілі місій і бонуси, які надають конфліктам трохи оповіді, а також бажаний, різноманітний темп. Є кілька явних рішень, які ви можете зробити під час бойових подій, які також дозволяють застосувати дещо інші підходи, але які також можуть мати наслідки, які можуть бути менш задоволені. Тож коли я попросив підкріплення, яке інакше б відправили в іншу битву, я незабаром дізнався, що це коштує. Та інша битва почалася погано для Центральних держав, тому союзники не потребували такої кількості військ, щоб протистояти нам, і натомість послали їх на Сомму.


Ці ворожі підкріплення виявилися принаймні незначною складкою, і союзники незабаром опинилися на задньому плані. Центральним державам настав час переходити в наступ. Під прикриттям вибухів і диму мої люди вийшли зі своїх окопів на нічию землю, а мої пілоти нагорі переслідували ворожі бомбардувальники, які намагалися перешкодити нашій атаці. Зараз я мав перевагу, але деякі бомби пройшли, і багато моїх підрозділів зазнали поразки у ворожих окопах. Це все ще була дорога атака, але така, що привела до перемоги.


Я втратив тисячі солдатів у Великій війні: Західний фронт, тому що забув свою повітряну кулю


Незважаючи на те, що ці індивідуальні битви можуть похвалитися деякою додатковою складністю, я виявив, що структурою Somme трохи легше керувати як новачку. Цілі дали мені чіткіше уявлення про те, що мені потрібно зробити, щоб перемогти, і в результаті рухи, які я робив на полі бою, були ефективнішими. І цього разу, слава Богу, у мене справді були повітряні кульки.


Велика війна: Західний фронт вийде на ПК 30 березня, але ви зможете відчути шматочок війни раніше, під час Steam Next Fest. Ви зможете пройти підручник (який я настійно рекомендую, тому що ви можете багато чого вивчити) і частину кампанії, а також одну історичну битву: Битва при Пасшендейлі. Демоверсія буде доступна з 6 лютого.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski