Як потрапити в Азкабан у Хогвартсі

Як потрапити в Азкабан у Хогвартсі

Як потрапити в Азкабан у Хогвартсі


Хочете відвідати Найтемнішу в'язницю? Перегляньте наш путівник про те, як дістатися до Азкабану в Гоґвортській спадщині, щоб дізнатися.


«Спадок Гоґвортсу» — це любовний лист до всіх шанувальників Поттерхедів і Гаррі Поттера по всьому світу. Існує безліч ігрових механізмів і елементів, які нагадують вам чарівний світ. Але там, де є світло, є й темрява, яку потрібно врівноважити. Це приводить нас до темних в’язниць Азкабану, оточених жахливими дементорами. Але чи можете ви відвідати цю в'язницю під час проходження гри? Перегляньте наш путівник про те, як дістатися до Азкабану в Гоґвортській спадщині, щоб дізнатися.


Відмова від відповідальності: наступний посібник містить важкі спойлери про сюжетну лінію та сюжетні квести. Якщо ви не проти таких спойлерів, зараз найкращий час повернутися та перевірити пізніше.


Як потрапити в Азкабан у Hogwarts Legacy

Ви можете потрапити в Азкабан, тільки якщо ви граєте за студента Хаффлпаффа в Hogwarts Legacy. Ви отримаєте цей квест після завершення квесту «Випробування Мерліна» під назвою «В’язень кохання». Щоб розпочати цей квест, зайдіть у загальну кімнату та погляньте на картину Елдріча Діґорі. Оскільки кожна загальна кімната відрізняється, лише гравці Хаффлпафського дому можуть проходити цей квест. Але перед тим, як ви взаємодієте з картиною, ви повинні отримати листа з повідомленням про те, що Елдрич Діґорі хоче з вами поговорити.


Як потрапити в Азкабан у ХогвартсіОтже, ось як ви можете подорожувати та відвідати в’язницю Азкабан у Hogwarts Legacy:


  • Продовжуйте виконувати основні сюжетні та побічні квести, поки не врятуєте стару жінку.
  • Ви врятуєте цю стару жінку від банди Віктора Руквуда біля Чорного озера.
  • Як тільки ви врятуєте її, ви отримаєте листа.
  • Як згадувалося раніше, цей лист повідомить вам, що Елдрич Діґорі, попередній міністр магії, хоче поговорити з вами.
  • Після взаємодії з картиною Елдрич попросить вас відвідати Хелен Тістлвуд.
  • Отже, рушайте до її будинку, розташованого в сусідньому селі регіону Верхній Гогсфілд.
  • Дійшовши туди, спілкуйтеся та розмовляйте з нею. Після короткої розмови вона попросить вас поговорити з несправедливо засудженою Енн в Азкабані.
  • Коли вас попросять, виберіть варіант діалогу «Я піду з тобою в Азкабан». Вона скаже вам, що може апарувати вас і себе безпосередньо в Азкабан.
  • Нарешті, виберіть опцію «Я готовий йти», щоб миттєво апарувати в Азкабан.

Як потрапити в Азкабан у Хогвартсі


Щоб не зіпсувати решту історії квесту, ви побачите мигцем дементорів та інших в’язнів в Азкабані. На жаль, завершивши цей квест, ви не зможете повернутися до в’язниці Азкабан. Отже, схоже, що будинки Ґрифіндору, Рейвенкло та Рейвенклов не дуже втрачають.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski