Перегляд Спадщини Хогвартса триває: було б набагато легше відмовитися від Спадщини Хогвартса, якби вона не була такою гарною

Перегляд Спадщини Хогвартса триває: було б набагато легше відмовитися від Спадщини Хогвартса, якби вона не була такою гарною

Перегляд Спадщини Хогвартса триває: було б набагато легше відмовитися від Спадщини Хогвартса, якби вона не була такою гарною


Я вражений моїми першими 32 годинами, але також мене переслідує Джоан Роулінг.


Я провів понад 20 годин у Hogwarts Legacy, перш ніж з’ясувалося, що це не тільки велика рольова гра з деревами навичок, битвою з чарівниками, ремеслом, екологічними головоломками та безліччю побічних квестів, але й дивовижною грою для прикрашання дому з додаванням управління зоопарком . Це набагато більша гра, ніж я думаю, що хтось очікував, і я постійно дивуюся тому, наскільки хороший кожен окремий елемент досі.


Він, звичайно, страждає від звивистого початку та відволікаючих технічних проблем, але тепер, коли я отримав можливість досліджувати весь Гоґвортс і, що приголомшливо, милі сільської місцевості навколо нього, я насолоджуюся «Спадщиною Гоґвортсу» так само, як і Відьмак 3 або Red Dead Redemption 2: мандрую переконливо відтвореним світом у своєму власному темпі, дозволяючи собі зникнути в персонажі, в якого я все більше захоплююся.


Hogwarts Legacy — це багато в чому гра, у яку ви грали раніше, але також рідкість: високобюджетна рольова гра, яка намагається зібрати весь престиж, пишність і очікування величезної медіа-власності в бездоганну пісочницю, і досі , фактично цвяхи це. Це момент Harry Potter's Arkham Asylum — гра, яка розповідає власну історію в усталеному світі, не обмеженому обмеженнями термінів і творчими межами, пов’язаними з фільмами, створеної студією, яка сама колись була віднесена до обов’язкових маркетингових продуктів, таких як «Історія іграшок». 3: Відеогра.

Минуло 30 годин і кінця не видно, і Спадщина Гоґвортсу міцно захопила мій розум. Я думаю про те, щоб вразити темних чарівників приємними вибухами Confringo, коли я маю готувати вечерю. Я розмірковую над тим, який шарф найкраще підійде до мого нового улюбленого пальто, яку рослину мені виростити, щоб швидше варити зілля невидимості, і чи припиниться гра коли-небудь, коли я переходжу між численними вежами Гоґвортсу. Я також, на жаль, думаю про Джоан Роулінг.


Чарівна чаша

Зазвичай це нескладна річ, коли ігри хороші. Вони нам подобаються, вони нас дивують, я пишу про це, це весело. Але веселощі зі Спадщиною Гоґвортсу формують унікальний набір суперечливих почуттів: я насолоджуюся грою, яка є продовженням Джоан Роулінг, фанатика проти транссексуалів (відкривається в новій вкладці), яка витратила останні кілька років, застосовуючи своє багатство та славу просувати ідеологію, яка відкидає та ще більше маргіналізує одну з найбільш вразливих спільнот суспільства.


«Спадщина Гоґвортсу» не написана Джоан Роулінг і не адаптована з її історій. Насправді Warner Bros. і Portkey Games (видавництво ігор компанії Harry Potter properties) заходять так далеко, що кажуть, що вона взагалі «не брала участі у створенні гри» (відкривається в новій вкладці). Тим не менш, він побудований на світі, який вона створила, і успадкував деякі з його проблем, зокрема його зображення гоблінів (відкривається в новій вкладці) і «домашніх ельфів» (відкривається в новій вкладці). Його успіх, ймовірно, принесе їй користь як культурну, так і фінансову.


Перегляд Спадщини Хогвартса триває: було б набагато легше відмовитися від Спадщини Хогвартса, якби вона не була такою гарною


Це також принесе користь талановитим людям у програмному забезпеченні Avalanche, які створили багатий, майже дратівливо деталізований світ, який зазвичай перевищує вихідний матеріал з точки зору якості та інклюзивності. Hogwarts Legacy наповнений простими, але гармонійними системами, які роблять речі цікавими та доступними:


  • Чарівні дуелі: унікальний погляд на дистанційний бій, де не потрібне прицілювання, але ключовими є дистанція, ухилення та протидія. Подумайте про Бетмена з перезарядкою (і більше вбивств).
  • Дослідження: світ напрочуд великий і стає ще більшим, коли ви можете просто літати куди завгодно та будь-коли.
  • Здобич: ваш одяг, плащі, шарфи, маски для обличчя та капелюхи мають наступні та оборонні характеристики, як у Destiny, але ви можете просто вибрати будь-який косметичний вигляд.
  • Предмети колекціонування: у Гоґвортсі існує нескінченний список речей, які часто ховаються за мікропазлами. Недостатньо привабливо, щоб шукати, але весело, щоб схопити на шляху до більшого.
  • Розмова: Ви багато робите, часто з двома або трьома варіантами діалогу, які виражають обрану особистість у певних межах (але здається, що це рідко впливає на результат взаємодії).
  • The Room of Requirement: персоналізований житловий простір для вашого чарівника з варіантами декору майже на рівні Animal Crossing. Згодом він стає набагато більшим.
  • Можливо, єдиним найбільш характерним і вражаючим аспектом Спадщини Гоґвортсу є сам Гоґвортс. Розробники люблять описувати свої ігри як «живі, дихаючі світи», але важко придумати кращий спосіб охарактеризувати титульний замок.


Ви не можете пройти 10 футів, щоб частина замку Гоґвортс не ожила: книжки розташовуються на полицях, обладунки вітають перехожих, живі огорожі підстригаються до досконалості, привиди ширяють і розповідають анекдоти, підручники майорять над учнями, а картини оживляють чи розмовляйте так, ніби MOMA перейшла на стандарт .gif. Мій улюблений коридор Гоґвортсу — це скромний коридор біля внутрішнього двору, де два золотих обладунки лукаво протистоять один одному, щоразу коли я проходжу повз. Одного разу правий обладунок, мабуть, дійшов до цього місця за допомогою махінацій лівша, одягнув свою булаву та вибив вічно любляче лайно з іншого хлопця.

Знову втрачено

Однак ця велич не завжди є благом. Догматичне прагнення Avalanche до реалістичного Гоґвортсу також означає, що це місце є справжнім лабіринтом. Лише центральний зал розповсюджується в шести чи семи напрямках, кожен з яких веде до класних кімнат або вниз до підземель. Я ніколи в житті не піднімався більше сходів у відеоіграх — я розгубився від однієї думки про це. Зазвичай я люблю вимикати навігаційні маркери в іграх з відкритим світом і вивчати карту самостійно, але оскільки в мене немає трьох років, я постійно натискаю кнопку, яка викликає золотий шлях до місця призначення.


У мене все ще виникають запитання та занепокоєння, оскільки рік у Гоґвортсі йде (нарешті настала зима). Я не знаю, як довго триває цей основний квест, який і веселий, і трохи дратує. Моя книга заклинань майже заповнена, але оскільки близько половини з них є необов’язковими для вивчення, основні бойові зіткнення та головоломки ніколи не вимагають від мене більше, ніж основи (неприємно). Я також здебільшого перевіряв те, що досі було невеликим басейном здобичі — одяг із властивостями слотів нарешті почав випадати з ворогів, але наслідки незначні, тому я просто споряджав те, що має найбільший показник нападу/захисту, і потім косметичний обмін на те, що виглядає найкраще.

Деякі постійні, але не руйнівні, технічні проблеми також турбують мене тут і там. Найпомітнішими є короткі, але часті паузи біля дверей Гоґвортсу, поки гра завантажує все, що є з іншого боку. Навантаження ніколи не тривали довше двох секунд у моїх налаштуваннях (RTX 3060, Ryzen 7 5700, NvME SSD) і відбувалися лише на дверях, що ведуть на вулицю, але це пляма на іншому захоплюючому світі.


У цей момент перед релізом перед імовірним виправленням першого дня, Спадщина Хогвартса також має значну проблему зі спливаючими вікнами. Прибудьте на місце за допомогою мітли трохи швидше, ніж передбачалося в грі, і студенти зникнуть. Підйом високо над сільською місцевістю також може збити з пантелику двигун, оскільки він породжує та знищує сутності під вами. Відстань візуалізації та бюджет потокового передавання — це технічні перешкоди, які більшість ігор з відкритим світом контролюють, тримаючи гравців на землі та керуючи лініями видимості, але Хогвартс не має такої розкоші.


Це така рідкість, коли ми отримуємо таку ліцензійну гру-блокбастер. Такий, який поки що забезпечує дуже конкретну фантазію, а потім і деякі з них. І це ще більше прикро, коли щось таке виняткове переслідує фанатичний творець, який має на цьому отримати прибуток. Те, що могло стати моментом святкування для серії, яка запізнилася для чудової відеоігри, натомість судилося стати однією з найбільш суперечливих ігор за останні роки. Кожен шанувальник зіткнеться з вибором, яку сторону вибрати у Культурній війні Гаррі Поттера 2023 року, включно з тими, хто просто хоче зіграти в нову круту чарівну рольову гру.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski