Як отримати отруйного щупальця в Гоґвортській спадщині

Як отримати отруйного щупальця в Гоґвортській спадщині

Як отримати отруйного щупальця в Гоґвортській спадщині


Дізнайтеся, де взяти Venomous Tentacula і як його використовувати в Hogwarts Legacy.


Якщо вам цікаво, як отримати Venomous Tentacula в Hogwarts Legacy, тоді ви в потрібному місці. Вам буде доручено придбати цю рослину разом із мандрагорою під час першого завдання професора Гарліка з гербології. Коли ви подасте їх професору Гарліку, ви розблокуєте заклинання Вінгардіум Левіоза. Окрім підняття речей, це заклинання також можна використовувати під час бою, щоб знерухомити ворогів на короткий час. У цьому посібнику ми розповімо вам, де взяти насіння цих рослин.


Як отримати отруйного щупальця в Hogwarts Legacy


Як отримати отруйного щупальця в Гоґвортській спадщиніЩоб отримати Venomous Tentacula в Hogwarts Legacy, перейдіть до магазину Dogweed and Deathcap у Гоґсміді. Пройдіть у північну частину села, і ви знайдете цей магазин чарівних рослин. Зайдіть всередину і поговоріть з Беатріс Грін, щоб купити рослини. Насіння VenomousTentacula коштуватиме вам 1050 галеонів, а насіння мандрагори – 800 галеонів. Переконайтеся, що ви придбали вирощену рослину також за 600 монет, оскільки вона вам знадобиться в бою.


Коли у вас є обидві рослини, вам доведеться використовувати їх у бою. Щоб використати Venomous Tentacula в бою:


  • Натисніть і утримуйте L1, щоб відкрити меню інструментів.
  • Перемістіть правий джойстик до Venomous Tentacula та відпустіть L1, щоб спорядити його.
  • Знайдіть ворога та натисніть L1, щоб звільнити рослину.


Tentacula пустить коріння і обстрілює ворогів кислотою. Крім того, він буде вражати ворогів, які знаходяться поруч з ним, колючими ліанами. Тож ми рекомендуємо вам завжди тримати його при собі. Рослина матиме вирішальне значення під час боротьби з кількома ворогами.


Окрім придбання самої рослини, ви можете виростити її на горщиковому столі в кімнаті вимог.


Після того, як ви використаєте і Venomous Tentacula, і Mandrake, поверніться до професора Гарліка, і ви отримаєте заклинання Levioso.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski