Спадщина Гоґвортсу: як розпізнавати предмети спорядження

Спадщина Гоґвортсу: як розпізнавати предмети спорядження

Спадщина Гоґвортсу: як розпізнавати предмети спорядженняНе можете використовувати невідоме спорядження? Ознайомтеся з нашим посібником про те, як ідентифікувати спорядження в Hogwarts Legacy.


Hogwarts Legacy містить масу ігрових механізмів із порцією ностальгічних заклинань і чар. Під час виконання різних квестів і побічних квестів ви натрапите на кілька неідентифікованих частин спорядження та предметів. На цьому спорядженні буде просто знак питання. Щоб використовувати ці предмети спорядження та ресурси, вам доведеться розшифрувати їх магію. І, на жаль, ви не можете використовувати чари Revelio, щоб відкрити ці об’єкти. Але якщо ці предмети накопичують ваш інвентар, чи є спосіб їх ідентифікувати? Не хвилюйтеся, перегляньте наш посібник про те, як ідентифікувати Gear у Hogwarts Legacy, щоб дізнатися.


Як визначити спорядження в Hogwarts Legacy

Ви можете ідентифікувати спорядження та предмети за допомогою столу опису в Hogwarts Legacy. Ви можете знайти стіл опису в кімнаті вимог. Але щоб скористатися нею, вам потрібно виконати квест «Кімната вимог». Ви можете отримати цей квест, виконавши квест «Літаючий клас» і знайшовши «Совиний лист» від професора Візлі. Ви просто повинні зустрітися з ним, щоб розблокувати Кімнату вимог.


Після того як ви розблокуєте кімнату, ви зможете отримати доступ до столу опису в ній. Як тільки ви отримаєте невстановлене спорядження або предмет, вирушайте до кімнати вимог і до столу опису. Ви повинні взаємодіяти зі столом, щоб ідентифікувати своє спорядження.


Спадщина Гоґвортсу: як розпізнавати предмети спорядження


На цьому столі можна знайти всі невпізнані частини спорядження, обладнання чи предмети у вашому інвентарі. Отже, вам не доведеться турбуватися про ідентифікацію кожного окремого неідентифікованого спорядження. Також зауважте, що замість того, щоб продавати неідентифіковане спорядження, ми рекомендуємо використовувати Desk of Description, щоб розкрити його. Хоча ці предмети можуть мати низьку рідкість, вони можуть мати кращу статистику. Це може допомогти вам швидше піднятися на рівень у Hogwarts Legacy.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski