Спадщина Гоґвортсу: пояснення системи талантів

Спадщина Гоґвортсу: пояснення системи талантів

Спадщина Гоґвортсу: пояснення системи талантівДізнайтеся, як працює система талантів у Hogwarts Legacy.


Система талантів у Hogwarts Legacy матиме величезний вплив на ваш ігровий процес. Оскільки в цій грі є рольова гра, ви зможете створити бажану збірку та оновити її. Мандруючи коридорами Школи чаклунства Хогвартс, ви візьмете на себе багато випробувань. Окрім надійних заклинань, ваші здібності визначатимуть результат цих випробувань. Якщо вам цікаво, як ця система буде реалізована в Hogwarts Legacy, тоді ви в потрібному місці. Цей посібник розповість вам усе, що вам потрібно знати.


Як працюють таланти в Hogwarts Legacy


Спадщина Гоґвортсу: пояснення системи талантівУ Hogwarts Legacy таланти підвищать навички та здібності вашого персонажа. До них належать заклинання, приготування зілля, рух і багато іншого. У грі загалом 50 талантів, розділених на п’ять категорій. Ось категорії та те, як вони впливають на вашу гру:


Ядро

Ці таланти підвищують загальну ефективність вашого персонажа. Це може включати ваші заклинання, швидкість руху, максимальне здоров’я тощо. Крім того, ця категорія має 17 оновлень для розблокування, що робить її найвищою серед усіх п’яти.


Стелс

Вони покращують ваші здібності в прихованому режимі. Як показано в ігровому процесі, ви можете стати невидимим і підкрастися до своїх ворогів. Ймовірними покращеннями будуть час, протягом якого ви можете залишатися невидимим, швидкість руху під час присідання тощо.


Кімната вимог

Кімната вимог була важливою частиною всесвіту Гаррі Поттера, і вона продовжує залишатися в Гоґвортській спадщині. Згідно з розкритим геймплеєм, ви можете варити зілля в кімнаті вимог. Тож покращення талантів у цій категорії вплине на ваші зділлєварні здібності.


Останні дві категорії поки не розкриваються. Ймовірно, ви побачите їх, коли гра вийде 10 лютого. Однак ми можемо зробити деякі припущення щодо того, якими вони будуть.


Одна категорія демонструє чарівника з чарівною паличкою. Тож ця категорія, швидше за все, базуватиметься на заклинаннях. Інша таємнича категорія демонструє чарівника в капюшоні. Тож ця категорія може базуватися на Gear та його перевагах.


Як покращити таланти

Щоб покращити їх, вам потрібно заробити очки талантів. Це спеціальні валюти, які ви можете заробити, виконуючи квести. Крім того, ви можете брати участь у безлічі побічних квестів, щоб заробити їх.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski