Denuvo içermeyen Atomic Heart Dev Build çevrimiçi sızdırıldı

Denuvo içermeyen Atomic Heart Dev Build çevrimiçi sızdırıldı

Denuvo içermeyen Atomic Heart Dev Build çevrimiçi sızdırıldıDün sızdırılan oyun görüntülerinin ardından, birisinin Atomic Heart için bir aylık olan ve Denuvo kurcalamaya karşı koruma teknolojisine sahip olmayan bir geliştirici yapısını sızdırdığı anlaşılıyor.


Şimdi her zaman olduğu gibi, korsan içerik bağlantılarına izin vermeyeceğiz. Yine de, çoğunuzun onu kolaylıkla bulabileceğinden oldukça eminim. Sadece dikkatli olduğunuzdan emin olun, aksi takdirde çok, çok ve çok sayıda kötü amaçlı yazılım alırsınız.


Atomic Heart, 1950'lerin SSCB'sinin alternatif, retro-gelecek versiyonunda geçen bir aksiyon birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun, gerçek zamanlı ışın izleme efektlerini destekleyecek ve PC oyuncuları bunun için daha eski bir RTX teknoloji demosunu indirebilecek.


Daha önce bildirdiğimiz gibi, oyun Denuvo kurcalamaya karşı koruma teknolojisini kullanacak. Neyse ki, en azından RTX40 serisi sahipleri için Atomic Heart, piyasaya sürüldüğünde NVIDIA DLSS 3'ü de destekleyecek.


Focus Entertainment, Atomic Heart'ı 21 Şubat 2023'te yayınlayacak. Yayıncı bize bir inceleme kodu sağlamadı, bu nedenle 1. gün PC Performans Analizi beklemeyin. Ancak oyunu zaten satın aldık, bu nedenle ilk performans izlenimlerimizi çıkış gününde paylaşacağız.


Post a Comment

Daha yeni Daha eski