Elden Ring: Deeproot Derinliklerine Nasıl Gidilir?

Elden Ring: Deeproot Derinliklerine Nasıl Gidilir?

Elden Ring: Deeproot Derinliklerine Nasıl Gidilir?


Elden Ring'deki Deeproot Depths adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Ayrıntılı olarak öğrenelim.


Elden Ring, bazen gezinmesi zor olabilen devasa bir açık dünyaya sahiptir, Deeproot Depths'e nasıl ulaşılacağını bilmek kolay değildir. Gidilecek çok yer ve ortaya çıkacak sırlar varken kafa karıştırıcı olabilir. Bu kılavuz size Elden Ring'deki Deeproot Depths'e nasıl ulaşacağınızı ayrıntılı olarak gösterecektir.


Elden Ring'de Derin Kök Derinliklerine Nasıl Gidilir?


Elden Ring: Deeproot Derinliklerine Nasıl Gidilir?


Deeproot Depths, onu ulaşılması zor bir yer yapan bir yeraltı alanıdır. Gitmek için önemli bir yer ve hatta sonunu etkileyebilecek bir görevi var. Derinkök Derinliği'ne ulaşmanın iki yolu vardır, aşağıda her yöntem için gerekli adımlar verilmiştir.


Leyndell'den


Elden Ring: Deeproot Derinliklerine Nasıl Gidilir?Deeproot Depths'e ulaşmanın ilk yolu Lyndell'de. İlk olarak, Yeraltı-Shunning Alanlarına gidin. Orada Grace Caddesi Balkon Sitesinin dışındaki bir kuyuya inmeniz gerekiyor. Bunu yapmak seni Forsaken Depths'e götürecektir. Burası, Alâmet Mohg'u bulacağınız yer.


Omen Mohg'u yendikten sonra, gizli bir yolu ortaya çıkaracak olan sandığın arkasındaki sunağı vurun. Bu gizli patikadan aşağı inin ve ahşap yürüyüş yollarını ve mezar taşlarını iniş yapmak için platform olarak kullanarak dikkatli bir şekilde inmeye devam edin.


En dibe indikten sonra, Frenzied Flame Proscription'a ulaşacaksınız. Burada, güneydoğu köşesine bakın ve gizli bir odayı ortaya çıkarmak için soldaki üçüncü duvara çarpın. Bu odanın içinde bir sandık olacak. Başka bir yolu ortaya çıkaracak olan sandığın arkasındaki duvara vurun. Derinkök Derinliklerine ulaşmak için izleyebileceğiniz yol budur.


Siofra Su Kemeri'nden


Elden Ring: Deeproot Derinliklerine Nasıl Gidilir?


Deeproot Depths'e ulaşmanın bu yöntemi, Ebedi Şehir Nokron'a ulaşana kadar oyun boyunca ilerlemenizi gerektirir. Oradayken, Night's Sacred Grounds'a gidin. Ancestral Woods Site of Grace'i bulun ve kuzeydoğuya doğru ilerleyin. Ataların Takipçileri ile çevrili ölü geyiği geçin ve etrafta yüzen ruh denizanalarının olduğu bir alana ulaşacaksınız.


Oradan, Aqueduct-Facing Cliffs Site of Grace'e ulaşana kadar uçurumdan aşağı inmeye devam edin. Oradan ilerleyerek artık Valiant Gargoyle boss savaşı alanına ulaşmış olacaksınız. Her iki Gargoyle'u da yendikten sonra bir tabut bulacağınız bu alanda şelalenin eteğine doğru ilerleyin. Bu tabutla etkileşime geçin ve Derinkök Derinliklerine gönderileceksiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski