Elden Ring: İskeletler Nasıl Öldürülür?

Elden Ring: İskeletler Nasıl Öldürülür?

Elden Ring: İskeletler Nasıl Öldürülür?


Elden Ring'de İskeletleri öldürmenin hızlı bir yöntemine bakalım.


Elden Ring, karşılaşabileceğiniz en zorlu düşmanlardan bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Grotesk Godskin Noble'dan Preceptor Miriam gibi can sıkıcı şeylere kadar oyunda her şey var. Elden Ring, Lands Between'da amaçsızca dolaşan çok sayıda küçük düşmana da ev sahipliği yapıyor. Şaşırtıcı derecede sinir bozucu olan böyle bir düşman türü, İskeletlerdir ve işte onları Elden Ring'de nasıl öldüreceğinize dair hızlı bir kılavuz.


Elden Ring'de İskeletler Nasıl Öldürülür?


Elden Ring: İskeletler Nasıl Öldürülür?


Bir İskelete saldırdığınızda, görünüşe göre yerdeki bir kemik yığınına düşerek ölür. Yığının etrafında parlayan bir ışık belirir ve ancak şimdi İskelet yapacağınız bir sonraki saldırı için hazır olarak kendini yeniden canlandırır. Ondan ne kadar kurtulmaya çalışırsanız çalışın, İskelet kendini canlandırmaya devam edecektir.

Bunun çözümü oldukça basit


  • Görünüşe göre ölü olana kadar İskelete saldır.
  • Kemikler parlamaya başlayana kadar bekleyin.
  • Skeleton'ın kafasının yukarı doğru hareket ettiğini görür görmez, tercih ettiğiniz silahla ona vurun.
  • Öldürmeden Rünler alırsanız, İskeletin gerçekten ölü olduğunu bileceksiniz.


İskeletler, çoğu yeni oyuncunun oyunda ilk birkaç saat içinde karşılaşacağı düşman türüdür. Başlangıçta Limgrave'deki zindanlarda ve plajlarda dolaşırken görülebilirler. Ancak en fazla sayıda bulacağınız yer Deathtouched ve Wyndham Yeraltı Mezarları olacaktır. Çabuk halledilmezlerse, oyuncuyu bunaltmak için çok sayıda bir araya gelebilirler. Bu nedenle, her birinden hızlı bir şekilde kurtulmanızı öneririz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski