Elden Ring: Tüm Silahlar İçin Okült Yakınlık Nasıl Elde Edilir

Elden Ring: Tüm Silahlar İçin Okült Yakınlık Nasıl Elde Edilir

Elden Ring: Tüm Silahlar İçin Okült Yakınlık Nasıl Elde Edilir


Arcane Ölçekleme mi arıyorsunuz? Elden Ring'de Occult Affinity'nin nasıl elde edileceğine dair kılavuzumuza göz atın.


Elden Ring, bir silahın veya diğer teçhizat öğelerinin niteliğini veya istatistik ölçeklendirmesini belirleyen çok çeşitli yakınlıklara sahiptir. Bu farklı yakınlık türleri, donanımınızın saldırı, savunma, pasif ve hasar engelleme özelliklerini de belirler. Okült yakınlık, teçhizatın Esrarengiz ölçeklenmesini artıran bu yakınlıklardan biridir. Bu, silahınızın zehir ve kan kaybı birikimini yükseltmenize yardımcı olabilir. Ama bu yakınlık nasıl elde edilir? Elden Ring'de Gizli yakınlığın nasıl elde edileceğine dair kılavuzumuza göz atın.


Elden Ring'de Okült Yakınlık Nasıl Elde Edilir

Elden Ring'de Black Whetblade'i kullanarak Occult yakınlığını elde edebilirsiniz. Bunun için ayrıca silahınıza fiziksel veya okült Savaş Külleri uygulamanız gerekir. Ashes of War'u uyguladığınızda, başlıca üç yakınlık arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar Zehir, Kan ve Gizli yakınlıklar. Bu nedenle, silahınız için tercih ettiğiniz Ashes of War ile Occult yakınlığını seçin.


Ancak bununla birlikte, Okült yakınlığı elde edemeyen birkaç silah var. Occult yalnızca Yakın Dövüş silahlarına uygulanabildiğinden, bunun nedeni yalnızca özellikleri veya doğasıdır. Okült yakınlığa sahip olamayacak tüm silahlar burada:


  • hafif yay
  • Yay
  • tatar yayı
  • Glintstone Asası
  • balista
  • Büyük yay


Ayrıca Smithing Stones'u silahlarınızı yükseltmek için de kullanabilirsiniz. Black Whetblade'i bulamıyorsanız, öğrenmek için sonuna kadar kaydırın.


Black Whetblade Nerede Bulunur?

Black Whetblade'i Ebedi Şehir Nokron'a giderek alabilirsiniz. Bu Whetblade'i Gecenin Kutsal alanında, cesedin yanında bir Altar'ın önünde bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Elden Ring'de Black Whetblade'i almak için kalıntıları yağmalamak.


Elden Ring: Tüm Silahlar İçin Okült Yakınlık Nasıl Elde Edilir


Black Whetblade'i edindikten sonra, Physical veya Occult türündeki Ashes of War'u edinmeniz gerekir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski