Elden Ring Twitch Rivals (PvEvP): Program, Kurallar ve Daha Fazlası

Elden Ring Twitch Rivals (PvEvP): Program, Kurallar ve Daha Fazlası

Elden Ring Twitch Rivals (PvEvP): Program, Kurallar ve Daha Fazlası


En son Twitch Rivals etkinliğini merak mı ediyorsunuz? Elden Ring Twitch Rivals etkinliği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Elden Ring, lansmanından bu yana 2022 Yılın Oyunu ödülü de dahil olmak üzere en çok ödülü kazandı. Şaşırtıcı bir şekilde, bu ikonik Fromsoftware oyunu 25 Şubat itibariyle birinci yıl dönümünü doldurmak üzere. Daha da heyecan verici olan şey, Twitch Rivals'ın etkinliğinin bu oyuna odaklanacağını duyurmuş olması. Bilmeyenler için, Twitch Rivals, farklı Twitch yayıncıları ve profesyonel oyuncuların yer aldığı çevrimiçi rekabetçi bir espor turnuvasıdır. Bu etkinlikten bahsetmişken, birkaç popüler Twitch yayıncısı ve oyuncusunun yer alacağı bir PvEvP turnuvası olacak. Ancak izleyicilerin çoğunluğunun programı, katılan oyuncular ve yayın yapıp yapamayacakları konusunda kafası karışık. Endişelenmeyin, Elden Ring Twitch Rivals etkinliği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Elden Ring Twitch Rivals – Ne Zaman ve Nasıl İzlenir

Elden Ring Twitch Rivals Etkinliği canlı ve 21 Şubat 2023'te 16:00/PT, 12:00/GMT ve 19:00/ET'de başladı. 23 Şubat 2023'e kadar Twitch'te canlı yayında olacak. Canlı etkinliği izlemek için resmi Twitch Rivals kanalına gidebilirsiniz. Ayrıca, katılan Twitch yayıncıları da etkinliği kendi hesaplarında veya kanallarında yayınlayacak.


Elden Ring Twitch Rivals (PvEvP): Program, Kurallar ve Daha Fazlası


Böylece, onları desteklemek için tüm akış etkinliğini doğrudan kanallarında da izleyebilirsiniz. Daha önce de belirtildiği gibi, etkinliğe birkaç popüler Twitch Yayıncısı katıldı. Buna xQc, Maximum, Luality, Mendo ve daha fazlası gibi yayıncılar dahildir.


Ayraçlar ve Olay Formatı Nedir?

Toplamda, Twitch Rivals etkinlik bilgilerine göre 16 ayrı takıma ayrılmış 48 katılımcı var. Etkinlik, başarılar kazanmak ve en iyi PvP yapılarını yapmak için sınırlı bir süre ile üç gün boyunca gerçekleşecek. Her takım bir kıdemli oyuncu ve iki içerik oluşturucudan oluşacaktır. Kıdemli oyuncu, Protegees olan iki içerik oluşturucu oyuncuya Mentor veya Kaptan olarak hareket edecektir.


Aynı şekilde her gün, PvE ve PvP oyun modları olmak üzere iki aşamaya bölünecek. PvE aşamasında, oyunculara PvP yapılarını gerçekleştirmeleri için başarılar kazanmaları için yeterli zaman verilecektir. Açıkçası, PvP modu, aşırı güçlü yapılarla Colosseum konumunda gerçekleşecek. Ancak PvP'ye başlamadan önce oyuncuların Colosseum'un kilidini açması gerekecek, aksi takdirde bir DNF alacaklar.


Oyuncular, PvE Achievement aşamasıyla başlayacağından, oyuncuların sınırlı bir süre içinde yapılarını oluşturmaları gerekiyor. Bunlar aşağıdaki gibidir:


  • Birinci Gün: 1 saat 30 Dakika
  • İkinci Gün: 2 Saat


PvP aşamasından bahsetmişken, farklı takımlar farklı eleme grupları alacak. PvP modlarından Birinci Gün için, yalnızca mentorlar veya kıdemli oyuncularla 1v1 olacak. Benzer şekilde, İkinci Gün PvP aşaması için, yalnızca İçerik oluşturucular veya Çıraklarla 2v2 olacak. Son olarak, PvP modunun Üçüncü Günü için, takımlardaki tüm katılımcıların yer aldığı 3'e 3'lük bir ana etkinlik olacak.


PvP'de seviyelerin her güne göre sınırlandırıldığını unutmayın. 1. gün maksimum seviye 50 ile sınırlandırılacaktır. 2. gün seviye 100 ile sınırlandırılacaktır. Ve son olarak, üçüncü gün maksimum seviye 125 ile sınırlandırılacaktır. Farklı basamakları daha fazla merak ediyorsanız, en çok puan alan takım en düşük takıma sahip takımla karşılaşacak. Örneğin, 1. ve 8. takım. 3. ve 6. takım vb.


ödüller nelerdir

Katılımcılar ayrıca PvE ve PvP modlarında kazanılan puanlara göre farklı ödüller alacak. İşte katılımcıların alabileceği tüm yerler ve ödüller:


  • Pot Friend Trophy: 1. yer tutucu
  • Vyke Heykelcik: 2. yer tutucu
  • Öfkeli Kurt ve Malenia Mini Figür: 3.lük Sahibi
  • Elden Ring Vinyl: 4.lük Sahibi
  • Buna ek olarak, kazananlar bulundukları yere göre çeşitli nakit ödüller de alacaklar.


Elden Ring Twitch Rivals'a Kimler Katılıyor?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, tam katılımcı listesini derledik. Tüm bu popüler Twitch yayıncılarının veya içerik oluşturucularının Twitch kanal bağlantılarını da ekledik. Böylece yayınlarını doğrudan izleyebilirsiniz. İşte tüm katılımcılar (gaziler ve çıraklar) kendi ekipleriyle birlikte:


Elden Ring Twitch Rivals (PvEvP): Program, Kurallar ve Daha Fazlası

Post a Comment

Daha yeni Daha eski