Elden Ring'de Urgent Heal Nasıl Kullanılır?

Elden Ring'de Urgent Heal Nasıl Kullanılır?

Elden Ring'de Urgent Heal Nasıl Kullanılır?


İşte Elden Ring'de Acil İyileştirme büyüsünün nasıl kullanılacağına dair bir rehber.


Elden Ring'de Acil İyileşmeyi nasıl kullanacağınızı mı merak ediyorsunuz? Kuyu. o zaman doğru yerdesiniz. Lands Between'daki çeşitli büyüler arasında, Acil Şifa en kullanışlı olanlardan biridir. Büyü, oyuncuların savaşlar sırasında az miktarda sağlığı hızla yenilemesine olanak tanır. Rehberimiz size bu Dark Souls şaheserinde Acil İyileşmeyi nasıl alacağınızı ve kullanacağınızı gösterecek.


Elden Ring'de Urgent Heal Nasıl Kullanılır?


Elden Ring'de Urgent Heal Nasıl Kullanılır?Elden Ring'de Acil İyileştirmeyi kullanmak için, önce büyüyü bir Grace Sitesinde kuşanmanız ve ardından büyüyü yapmak için saldırı düğmesine basmanız gerekir. Büyüyü ilk kez donatmak için Site of Grace'e gitmeniz gerekecek. Şimdi, Büyüleri Ezberle bölümünden, oyuncuların bu büyüyü seçmeleri ve Parmak Mühürünü silahları olarak donatmaları gerekecek. Saldırdığınız anda, Acil İyileştirme etkisini gösterecektir.


Urgent Heal, daha uzun bir animasyona sahip olan Flask of Crimson Tears'a kıyasla size hızlı bir HP dozu verebilir. Ayrıca kritik anlarda matara sıkıntısı çekebilirsiniz, bu nedenle Acil İyileştirme bu kadar etkilidir.


Acil İyileşme Nasıl Sağlanır?

Acil İyileşmeyi elde etmek için, minimum 8 İnanç seviyesine ve bir Parmak Kutsal Mührüne ihtiyacınız olacak. Aradaki Topraklarda İnanç Seviyesi 8'e ulaşmanız uzun sürmeyecek. Acil İyileştirme büyüsünü öğrenmek için Roundtable Hold'a gitmeniz ve Brother Corhyn ile tanışmanız gerekecek. Sana büyüyü 1000 Run için öğretecek.


Ancak büyüyü yapmak için bir Parmak Kutsal Mührüne ihtiyacınız olacağından işiniz hala yarım kaldı. Bunun için, mührü 800 Rün karşılığında satın almak için Yuvarlak Masa Kalesi'nde İkiz Bakire Suratsızlarla buluşmanız gerekecek. Bunu yaptığınızda, Acil İyileştirme büyüsünün kilidini açacaksınız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski