Мод «Great Elden Ring» переносить старі польоти на мітлах і магію Хогвартса в Мідлендс.

Мод «Great Elden Ring» переносить старі польоти на мітлах і магію Хогвартса в Мідлендс.

Мод «Great Elden Ring» переносить старі польоти на мітлах і магію Хогвартса в Мідлендс.


Представляємо наступну п’єсу Elden Ring, The Magic of Flight.Наприкінці цього 50-годинного повтору «Спадщини Гоґвортсу» (відкривається в новій вкладці) я закінчив боротися з випробуваннями Мерліна (відкривається в новій вкладці) і знищив браконьєрів, але так, одне мені ніколи не набридає. стрибай у мою гру мітла і йди грай. Рідко буває така гра-пісочниця, яка дозволяє нам швидко рухатися в усіх напрямках, не зустрічаючи перешкод. Це доза свободи, яка надихає. Ймовірно, саме тому команда винахідників Elden Ring поспішила принести магію спадщини Гоґвортсу в землю між ними.


Команда модифікаторів під назвою Garden of Eyes минулого тижня випустила пакет модифікацій на тему спадщини Хогвартса для прихильників Patreon (відкривається в новій вкладці) (як виявив Kotaku (відкривається в новій вкладці). Поточна версія модифікації включає: 7 заклинань прямо з гри (включаючи непрощенне прокляття) сонний костюм Гаррі Поттера Збройові жезли, холодний напій і, звичайно ж, літаючі мітли.


Судячи з демонстраційного відео вище. Мітла дійсно працює, як в рекламі. Схоже, що ви будете викликати та керувати мітлою так само, як і звичайним Torrent, за винятком того, що ви можете нахилятися та літати в небі. Моє перше запитання після того, як я побачив, що знижка на Гаррі Поттера (Гарольда Плоппера?) стрімко зростає в Лімгрейві, полягала в тому, чи дар польоту вб’є будь-яке відчуття небезпеки в Elden Ring? Хогвартська спадщина Мітла також дозволяє вам вибирати свої битви та порядок, у якому ви досліджувати світ, що добре звучить, хороша передумова. Для гри в другий або третій Elden Ring


Б’юсь об заклад, що битви з босами стануть ще захопливішими з Vertical: відео показує, як Starscourge Radahn (один із найкращих боїв Elden Ring) намагатиметься виловити Повітряного Мага з їхніх мітел.


Додані заклинання також виглядають акуратно. Особливо прокляття Crucio, яке приголомшує ворогів, змушуючи їх лягати, і заклинання Accio, яке притягує цілі до вас.Набагато цікавіша нілла Elden Ring, яка включає виклик повного місяця. (Відкривається в новій вкладці) і кидає у ворогів.


Garden of Eyes планує розширити мод Hogwarts Elden Ring, але з певними умовами: якщо вступне відео вище набере 15 000 лайків, мод обіцяє додати більше заклинань, віників і персонажів. він додасть «Повна міні-гра в квідич», досягнення, з яким не зрівняється навіть Спадщина Гоґвортсу.


Ви маєте доступ до цього моду, а також до повного списку модів Garden of Eyes Elden Ring (включаючи не менш вражаючий пакет God of War).

Post a Comment

Daha yeni Daha eski