Hogwarts Eski Ara Sahneler ve Diyaloglar Nasıl Atlanır (PC, PS5 ve Xbox Konsolları)

Hogwarts Eski Ara Sahneler ve Diyaloglar Nasıl Atlanır (PC, PS5 ve Xbox Konsolları)

Hogwarts Eski Ara Sahneler ve Diyaloglar Nasıl Atlanır (PC, PS5 ve Xbox Konsolları)


Uzun Ara Sahnelerden sıkıldınız mı? Hogwarts Legacy'de ara sahneleri ve diyalogları nasıl atlayacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.


Hogwarts Legacy, Muggle dünyasındaki tüm Harry Potter hayranlarını 9¾ platformuna davet ediyor. Ancak oyunda hızlı koşmak ve başka şeyler keşfetmek istiyorsanız, önemsiz sahneleri atlamak isteyebilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, tüm ara sahneleri görmek ve NPC karakterlerini dinlemek biraz yıldırıcı olabilir. Bu, oyuncuların çoğunun atlama seçeneği olup olmadığını merak etmesine neden oldu. Endişelenmeyin, Hogwarts Legacy Ara Sahneleri ve diyalogları atlayıp atlayamayacağınızı öğrenmek için kılavuzumuza göz atın.


Hogwarts'ın Eski Ara Sahnelerini ve Diyaloglarını Atlayabilir misiniz? (Cevaplandı)

Bu sorunun cevabı Evet'tir. Hogwarts Legacy'de görmek ve dinlemek istemediğiniz ara sahneleri veya diyalogları atlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken istendiğinde sağınızdaki tuşlara veya kontrollere basmak. Tüm desteklenen platformlarda ara sahneleri ve diyalogları şu şekilde atlayabilirsiniz:


  • Windows PC: Farenin sağ düğmesine tıklayın.
  • Xbox X Serisi | S: Oyun kumandanızdaki Y düğmesine basın.
  • PlayStation 5: Atlamanız istendiğinde Üçgen düğmesine basın.

Hogwarts Eski Ara Sahneler ve Diyaloglar Nasıl Atlanır (PC, PS5 ve Xbox Konsolları)Ara sahneleri atlamak oyunda hızlı koşmanıza izin verecek olsa da, diyalogları atlarken dikkatli olun. Bunun nedeni, ana görevin veya yan görevin içeriğini alamayabilmenizdir. Size atılan her ara sahneyi de atlamak istemeyebilirsiniz. Ancak yan görevler için ana hikayeye uymayan çok sayıda ara sahne olduğundan, onları atlamak iyi bir fikir olabilir.


Ara Sahneleri Duraklatabilir misiniz?

Ne yazık ki, Hogwarts Legacy ara sahnelerini duraklatamazsınız. Bunları gözden geçirebilir veya daha fazla ilerlemek için atlayabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun, konsol oyuncuları için bu ara sahneleri duraklatmanın basit bir çözümü var.


  • PS5 oynatıcılar için, Ana ekranı yönlendirmek üzere PS düğmesine basabilirsiniz. Duraklatmayı geri almak istediğinizde, oyuna geri dönmek için PS düğmesine basmanız yeterlidir.
  • PS5'e benzer şekilde, Xbox Series S | X konsolları. Ancak, kapanacağı sürece düğmeyi uzun süre basılı tutmadığınızdan emin olun.
  • Ancak ne yazık ki PC oyuncuları için ara sahnelerden geçmekten başka seçeneğiniz yok. Ara sahneleri atlayabilir ve oyunu daha sonra duraklatabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski