Ранній доступ до Hogwarts Legacy починається 7 лютого

Ранній доступ до Hogwarts Legacy починається 7 лютого

Ранній доступ до Hogwarts Legacy починається 7 лютогоВласники видання Deluxe матимуть 72 години переваги на тижні запуску.


Офіційна дата запуску Hogwarts Legacy — п’ятниця, 10 лютого, але, як зараз йдуть справи, люди, які платять додатково, можуть накинути на голову сортувальний капелюх трохи раніше заняття. Ви можете отримати три дні раннього доступу до Гогвортсу Legacy, якщо ви купили розкішне видання, тобто ви почнете користуватися ним із 7 лютого 2023 року.


Якщо ви вже помітили ігрові відео Hogwarts Legacy, які з’являються на YouTube і в соціальних мережах, ви не спізнилися на вечірку завдяки спеціальному надранньому доступу. Hogwarts Legacy співпрацює з творцями вмісту, щоб надати доступ до гри раніше з метою реклами, але всі інші звичайні люди тут чекатимуть 7 або 10 лютого, щоб пограти, залежно від того, яку версію ви купили.


Деталі розблокування раннього доступу до Hogwarts Legacy

Ранній доступ до Hogwarts Legacy починається у вівторок, 7 лютого, для гравців, які попередньо замовили розкішне видання за 72 години до його офіційного запуску в п’ятницю, 10 лютого. Ви можете знайти як звичайне, так і розкішне видання в Steam або Epic Games Store.


Станом на 1 лютого служба підтримки WB Games повідомила, що «ми не маємо жодних подробиць щодо конкретного часу випуску для раннього доступу», але перевірте офіційні облікові записи для Hogwarts Legacy ближче до запуску, щоб отримати цю інформацію. Друзі, коли саме 7 лютого буде завантажувати гру.


Додатковим джерелом інформації будуть прямі трансляції тижня запуску, які проводить Portkey Games. 7 лютого о 8 ранку за тихоокеанським тихоокеанським часом (11 ранку за східним часом та 16:00 за Гринвічем) відбудеться «запитання та відповіді щодо раннього випуску» менеджери спільноти на каналі Hogwarts Legacy YouTube і каналі Avalanche Software Twitch.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski