Hogwarts Legacy Aytaşı: Nasıl Kullanılır?

Hogwarts Legacy Aytaşı: Nasıl Kullanılır?

Hogwarts Legacy Aytaşı: Nasıl Kullanılır?-


Hogwarts Legacy'deki Aytaşları hakkında her şeyi içeren bu kılavuza göz atın.


İhtiyaç Odası geri döndü! Oyuncuların oyun içi ilerleme adına iksir yapmalarına ve hazırlamalarına olanak tanır. Sadece bu değil, aynı zamanda Oda içinde Halı, Heykel, Fotoğraf Çerçevesi, Masalar vb. gibi öğeleri kişiselleştirmek de mümkündür. Ancak, Hogwarts Legacy'de özelleştirme yapmak için bir tür para birimi olan Aytaşlarına ihtiyacınız olacak. Aytaşları hakkında her şeyi içeren bu kılavuza göz atın.


Hogwarts Legacy'de Ay Taşları Nasıl Kullanılır?


Hogwarts Legacy Aytaşı: Nasıl Kullanılır?Yukarıda bahsedildiği gibi Aytaşı, İhtiyaç Odasındaki öğeleri özelleştirmek için kullanabileceğiniz bir para birimidir. Bunları, Odanın içine yerleştirilen herhangi bir nesnenin boyutunu ve rengini değiştirmek için kullanabilirsiniz. Bu oyunda belirli bir para birimi eklenmediğinden, Ay Taşları Büyücülük öğeleri için kullanılır. İhtiyaç Odasındayken Sihir Menüsünü çıkarın. Burada İksirler, Kilimler, Koltuklar vb. gibi farklı öğeler bulabilirsiniz. Ayrıca, bu listeden herhangi bir öğeyi seçin ve özelleştirme için harcamanız gereken Aytaşı miktarını göreceksiniz. Yeterli miktarda Aytaşına sahip olmak, Hogwarts Legacy'deki her öğeyi Büyülemenizi sağlayacaktır.


Ay Taşları Nasıl Elde Edilir?

Hogwarts Legacy'nin devasa açık dünya haritasında, Kristaller olarak görünen Aytaşları bulunur. Sonunda Ay Taşlarını elde etmek için onları sihir kullanarak toplaman gerekecek. Ayrıca Vivaryumların içinde Aytaşları da bulunur. Bilmeyenler için Vivariums, İhtiyaç Odasında evcilleştirilmiş Sihirli Canavarlarınızla ilgilenebileceğiniz bir yan odadır.


Ayrıca, birkaç Aytaşı kazanmak için İhtiyaç Odasındaki öğeleri kaldırabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski