Hogwarts Legacy erken erişim 7 Şubat'ta başlıyor

Hogwarts Legacy erken erişim 7 Şubat'ta başlıyor

Hogwarts Legacy erken erişim 7 Şubat'ta başlıyorDeluxe sürüm sahipleri, lansman haftasında 72 saatlik bir avantaja sahip olacak.


Hogwarts Legacy'nin resmi lansman tarihi 10 Şubat Cuma ama, bu şeyler şimdi devam ederken, fazladan para ödeyen insanlar o seçmen şapkasını sınıftan biraz önce kafalarına vuruyorlar.Hogwarts'a üç günlük erken erişim hakkı kazanabilirsiniz. Deluxe sürümü satın aldıysanız Legacy, yani 7 Şubat 2023'ten itibaren oyuna başlayacaksınız.


YouTube'da ve sosyal medyada Hogwarts Legacy oynanış videolarının çıktığını fark ettiyseniz, bazı ekstra özel süper erken erişim için partiye geç kalmış sayılmazsınız.Hogwarts Legacy, tanıtım amacıyla oyuna erken erişim izni vermek için içerik yaratıcılarıyla ortaklık kurdu, Buradaki diğer tüm normal insanlar, satın aldığınız sürüme bağlı olarak oynamak için 7 veya 10 Şubat'ı bekliyor olacak.


Hogwarts Legacy erken erişim kilit açma ayrıntıları

Hogwarts Legacy erken erişimi, 10 Şubat Cuma günü resmi lansmanından 72 saat önce, deluxe sürümün ön siparişini veren oyuncular için 7 Şubat Salı günü başlıyor. Hem normal hem de deluxe sürümleri Steam'de veya Epic Games Store'da bulabilirsiniz.


1 Şubat itibariyle, WB Games desteği "erken erişim için belirli yayın zamanları hakkında herhangi bir ayrıntıya sahip değiliz" dedi, ancak bu bilgi için Hogwarts Legacy'nin resmi hesaplarını kontrol etmek için lansmana daha yakın. 7 Şubat'ta tam olarak ne zaman millet? oyunu başlatacak.


Ek bir bilgi kaynağı, Portkey Games'in ev sahipliği yaptığı lansman haftası canlı yayınları olacaktır. Hogwarts Legacy YouTube kanalında ve Avalanche Software Twitch kanalında topluluk yöneticileri.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski