Hogwarts Legacy: Phoenix'i Yetiştirebilir misiniz?

Hogwarts Legacy: Phoenix'i Yetiştirebilir misiniz?

Hogwarts Legacy: Phoenix'i Yetiştirebilir misiniz?


Phoenix'i Hogwarts Legacy'de yetiştirmek ister misiniz? Burada her şeyi öğrenin.


Phoenix'i Hogwarts Legacy'de yetiştirip yetiştiremeyeceğinizi merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Cadılar ve büyücüler dünyasında pek çok büyülü yaratık var ama Anka kuşu en nadirlerinden biri. Kitapların ve filmlerin hayranları Anka Kuşlarını ve onların büyülü niteliklerini bilir. Dumbledore'dan Fawkes, Harry'nin Basilisk'i öldürmesine yardım etti, yaralarını iyileştirdi ve tüm grubunu Sırlar Odası'nın tepesine taşıdı. Bu yüzden bu büyülü kuşu yetiştirmek istemeniz doğaldır.


Hogwarts Legacy'de Phoenix Nasıl Üretilir?


Hogwarts Legacy: Phoenix'i Yetiştirebilir misiniz?Ne yazık ki, Phoenix'i Hogwarts Legacy'de yetiştiremezsiniz çünkü oyunda sadece bir tane mevcut. Oysa üremek için aynı türden bir erkek ve dişi bir canlıya ihtiyacınız var. Üstelik bu kuşla oyunun ilerleyen bölümlerinde karşılaşacaksınız. Tüyleri büyülü kaynaklar olduğu için onları nasıl elde edeceğinizi size anlatacağız.


Hogwarts Legacy'de Yetiştirme Nasıl Çalışır?

Hogwarts Legacy bir RPG'dir ve bu oyunda bulabileceğiniz mekaniklerden biri üremedir. Bu oyunda çok sayıda büyülü yaratık var. Her biri, donanımınızı, asanızı ve daha fazlasını yükseltmek için kullanabileceğiniz kaynakları düşürür. “The Elf, The Nab-Sack, and The Loom” adlı ana görevi tamamladığınızda yaratıkları kurtarabilir ve Vivarium'lara gönderebilirsiniz. Ardından, İhtiyaç Odası'nı ziyaret edin ve kaynaklarını almaları için onlarla ilgilenin.


Deek'in görev dizisinde ilerledikçe, "Foal of the Dead" adlı bir göreve ulaşacaksınız. Burada Yetiştirme Kalemi Spellcraft'ın kilidini açacaksınız ve onu Tom and Scrolls mağazasından satın alabilirsiniz. Ardından, yaratıkları yetiştirmek için, belirli bir türden bir erkek ve bir dişi alıp Yetiştirme Kalemine koymanız gerekecek.


Bahsettiğimiz gibi oyunda sadece bir Phoenix var bu yüzden üremesi imkansız. Anka Kuşu Tüyleri nadir bulunan bir ürün olduğu ve asayı yükseltmek için kullanıldığı için bu, oyuncular için şanssızlıktır. Yani oyuncular oyunda bu tüyleri elde etmenin başka yollarını aramak zorunda kalacaklar.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski