Hogwarts Legacy'de 1. seviye kale kapıları nasıl açılır

Hogwarts Legacy'de 1. seviye kale kapıları nasıl açılır

Hogwarts Legacy'de 1. seviye kale kapıları nasıl açılır


Level 1 Lock Hogwarts Legacy - Bundan daha iyisi olamaz! Hogwarts dünyası gizem, büyücülük ve büyücülükle dolu! Olay örgüsünü ortaya çıkarmak için Hogwarts'ta beşinci sınıf öğrencisi olarak sanat öğrenirken bize katılın! Oyun, Microsoft Windows, PS4/PS5, Xbox Series X/S, Xbox One ve Nintendo Switch dahil olmak üzere bir dizi platform için piyasaya sürüldü. Bunlardan birine sahipseniz, ne bekliyorsunuz?


Hogwarts Legacy sonunda çıktı ve Hogwarts'ta dünyayı keşfeden bir öğrenci olarak sık sık erişilemeyen kapılarla karşılaşacaksınız. Bu kapılar, arkalarında gerçekte ne olduğuna bağlı olarak 1., 2. ve 3. kat olmak üzere üç düzeye ayrılmıştır. Nasıl erişeceğiniz size önceden öğretilmeyecektir. Bu nedenle, Frondtech'in bu makalesinde, bu kapılara nasıl erişeceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz. Okumaya devam et!


Hogwarts Legacy'de 1. seviye kale kapıları nasıl açılır

Hogwarts Legacy'de 1. seviye hava kilidi kapıları nasıl açılır

İhtiyacınız olan temel şey, bir mini oyun bulmacasını çözmeniz gereken Alohomora büyüsüdür. İkisini de yaptıktan sonra, belirli kapıya erişebileceksiniz.


Şimdi, Alohomora büyüsüne nasıl sahip olacağınızı merak ediyorsanız, ana hikayenin bir parçası olan Caretaker's Lunar Lament görevini tamamlamanız gerekecek. Tamamladıysanız, kendinize biraz zaman kazandırmış olabilirsiniz. Değilse, görevi tamamladıktan sonra tekrar giriş yapmanızı öneririz.


Görevde gizlilik görevini tamamladıktan sonra, 1. seviye kapıları açmak için Alohomora büyüsünü kullanabilirsiniz. Bu, Hogwarts Kalesi'nde, ülkede ve temelde her yerde geçerli olacaktır. Bunların hepsi 1. kat kapılarla ilgiliydi. Ancak 2. ve 3. kat kapılara nasıl erişeceğinizi merak ediyorsanız, bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:


Seviye 2 ve 3 hava kilidi kapılarının kilidi nasıl açılır

2. seviye ve 3. seviye kapıları açmak için temelde aynı büyünün seviyesini yükseltmeniz gerekiyor. Bu, görevinizin daha fazla Demiguise Moon toplamak ve onları Gladwin Moon'a getirmek olduğu The Man Behind the Moons görevi ile başarılabilir. Karşılığında size daha güçlü olan ve 2. ve 3. seviyeye kapı açabilen Alohomora Seviye 2 ve Alohomora Seviye 3'ü öğretecek.


Hogwarts Legacy'de 1. seviye kale kapıları nasıl açılır


Ancak, bu ana hikayenin bir parçası değil, bu yüzden bunu yapmak istiyorsanız, bunu The Man Behind the Moons yan görevi aracılığıyla yapmanız gerekecek!


Hogwarts Legacy'de 1., 2. ve 3. seviye kapıların nasıl açılacağına dair elimizdeki tek şey buydu.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski