Hogwarts Legacy'de Ackley Barnes'a Yardım Etmeli miyim?

Hogwarts Legacy'de Ackley Barnes'a Yardım Etmeli miyim?

Hogwarts Legacy'de Ackley Barnes'a Yardım Etmeli miyim?


Hogwarts Legacy'de Ackley Barnes'a yardım edip etmeyeceğinize bakın.


Ackley Barnes'a Hogwarts Legacy'de yardım edip etmeyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, bu kılavuz size yardımcı olacaktır. Bu oyunda ünlü Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nun koridorlarında beşinci sınıf öğrencisi olarak dolaşacaksınız. Bu macera sırasında birçok karakterle tanışacaksınız. Kimi sana yardım edecek, kimi düşmanca davranacak, kimi de senden iyilik isteyecek. Oyunun ortasında karşılaşacağınız böyle bir karakter Ackley Barnes'tır ve bu kılavuz size onun görevini kabul edip etmeyeceğinizi söyleyecektir.


Hogwarts Legacy'de Ackley Barnes'a Yardım Etmeli misiniz?


Hogwarts Legacy'de Ackley Barnes'a Yardım Etmeli miyim?


Size doğrudan bir cevap vermek için, Ackley Barnes'a Hogwarts Mirası'nda yardım etmelisiniz. Yan görevini tamamlayarak makul miktarda Altın Para kazanabilirsiniz. Galleon'ları elde etmek kolay olmadığı için bu görevi üstlenmenizi öneririz.


Şimdi onu parçalamak için, "Urtkot'un Miğferi" adlı görevi tamamladıktan sonra Ackley Barnes ile tanışacaksınız. Ardından Hogsmeade'i ziyaret edebilir ve Ackley'i Üç Süpürge'nin önünde bulabilirsiniz. Onunla etkileşim kurduğunuzda, size "Venomous Revenge" adlı bir yan görev verecek. Bu görevde, eski ortağı Alfred Lawley'den bir Zehirli Dokunaç çalmalısın. Ackley kendini bu işe uygun görmediği için onun yerine senden intikam almanı isteyecektir.


Bunun gizli bir görev olduğunu unutmayın, bu nedenle Hayal Kırıklığı Büyüsü ve Görünmezlik İksiri en iyi arkadaşlarınızdır. Alfred'in bodrum katından geçip Venomous Tentacula'yı çaldıktan sonra, geri dönmelisiniz.


Şimdi bir sonraki kısım önemli, bu yüzden dikkat edin. Ona döndüğünüzde, iki seçenekle karşı karşıya kalacaksınız. Herhangi birini seçtiğinizde şunlar olacak:


  • “Ondan kurtulduğum için mutluyum”: Ackley size bir parça ekipman ve 300 altın verecek.
  • "Para almak istiyorum": Ackley size bir parça ekipman ve 500 altın ödeyecek.


Daha fazla Galleon almak için “Venomous Revenge” görevinde ikinci seçeneği seçmelisiniz. Bahsettiğimiz gibi, nadirdirler. Yani 200 jeton fazlası zarar vermez.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski