Hogwarts Legacy'de Arresto Momentum Nasıl Elde Edilir

Hogwarts Legacy'de Arresto Momentum Nasıl Elde Edilir

Hogwarts Legacy'de Arresto Momentum Nasıl Elde Edilir


Arresto Momentum Hogwarts Legacy – Hogwarts Legacy, belki de son iki yılda oynadığım en iyi tek oyunculu oyunlarımdan biridir. Daha önce hayranı bile olmadığım bir oyun hakkında hiç bu kadar hevesli olmamıştım. Hikâyeler, oynanış mekaniği, asa hareketleri harika bir deneyim sunmak için birikiyor ve benim gibi çömlekçi olmayan hayranlar için mutlaka denenmeli! Oyun, size yeni beceriler öğreten harika yan görevler içeriyor ve Arresto Momentum bunlardan biri.


Arresto Momentum, siz onun görevlerini bitirdikten sonra size öğretilecek bir büyü Madam Kogwa'm. Düşmanlarınızı yavaşlatır, ancak bir püf noktası vardır. Düşmanlar daha belirgin ve güçlüyse, yavaşlatma etkisi onlar üzerinde işe yarayabilir veya çalışmayabilir, bu yüzden onu aldıktan sonra akıllıca kullandığınızdan emin olun.


Ancak nerede bulacağınızdan emin değilseniz, bu makale Hogwarts Legacy'de Arresto Momentum Büyüsünü alma konusunda size rehberlik edecektir.


Hogwarts Legacy'de Arresto Momentum nasıl elde edilir

Hogwarts Legacy'de Arresto Momentum Büyüsünü elde etmek için önce Madam Kogwa'nın ikinci Uçan Görevini tamamlamanız gerekecek. Bu Ödevde, yapmanız gereken tek şey iki farklı yerde, Spires ve Keenbridge Tower'da uçma pratiği yapmak. Her noktada beş balon patlatmanız ve ardından yeni beceriyi öğrenmek için Madam Kogwa'ya dönmeniz gerekecek. Bu ödev, Madam Kogwa'nın 1. Ödevine çok benziyor ve bunu başardıysanız, bu parkta bir yürüyüş olacak.


İlk olarak, Hogwarts okulundan çıkın ve süpürgenizi kullanarak ilk konum olan Spires'a ulaşın. Konum, mini haritada beyaz bir işaretleyici olarak işaretlenecektir. Hedefinize ulaştığınızda mor bir daire bulacaksınız ve balonları izlemek için Revelio büyüsünü kullanacaksınız. Balonlar, üzerinde altın bir yıldız bulunan mavi olacak. Tek yapmanız gereken, içinden geçmek ve ilk hedefi tamamlamak için beş tanesini patlatmak. Süpürge hızınızı kısa bir süreliğine artırmanıza yardımcı olacaklarından sarı baloncukları patlatmayı her zaman unutmayın.


Hogwarts Legacy'de Arresto Momentum Nasıl Elde Edilirİlk konumla işiniz bittiğinde, Keenbridge kulesine doğru ilerleyin. Mini haritadaki beyaz işaretçiyi takip edin ve oraya kısa sürede ulaşacaksınız. Taktikler burada da aynı kalıyor. Keenbridget Kulesi'ne yaklaştığınızda balonu takip etmek için Revelio büyüsünü kullanın. Onları fark ettiğiniz anda, tek tek patlatmaya başlayın. Bu sefer de sarı baloncukları patlatmayı unutmayın. Beş mavi balonu da patlatın ve uçarak Madam Kogwa'ya geri dönmeniz istenecek.


Hogwarts Legacy'de Arresto Momentum Nasıl Elde EdilirHogwarts'a varır varmaz, Hogwards sahasındaki Madam Kogwa'nın ofisine koşun. Ofisine ulaştığınızda, onunla etkileşime geçin ve kısa bir süre sonra size yeni Arresto Momentum Büyüsünü öğretecek. Hızlı hareket sırasını oynayarak ve doğru tuşlara doğru zamanda basarak büyüyü öğrenin. Tamamlandıktan sonra yeni Arresto Momentum büyüsünü düşmanlar üzerinde kullanabilirsiniz.


Hogwarts Legacy'de Arresto Momentum Nasıl Elde EdilirBüyüyü öğrendikten sonra görev sona erer. Ancak büyüyü iki uçan kitap üzerinde uygulayabilir ve işiniz bittiğinde Madam Kogwa'nın ofisinden ayrılabilirsiniz.


Hogwarts Legacy'de Arresto Momentum Nasıl Elde EdilirYani bu tamamen Hogwarts Legacy'de Arresto Momentum Büyüsünün nasıl elde edileceği ile ilgiliydi.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski