Hogwarts Legacy'de Azkaban'a Nasıl Gidilir?

Hogwarts Legacy'de Azkaban'a Nasıl Gidilir?

Hogwarts Legacy'de Azkaban'a Nasıl Gidilir?


En Karanlık Hapishaneyi ziyaret etmekten heyecanlı mısınız? Öğrenmek için Hogwarts Legacy'de Azkaban'a nasıl gidileceğine dair rehberimize göz atın.


Hogwarts Legacy, dünyadaki tüm Potterhead'lere ve Harry Potter hayranlarına bir aşk mektubudur. Size Büyücülük Dünyasını hatırlatacak çok sayıda oyun mekaniği ve öğesi var. Ancak ışığın olduğu yerde, dengelenmesi gereken karanlık da vardır. Bu bizi korkunç Ruh Emicilerle çevrili Azkaban'ın karanlık hapishanelerine getiriyor. Ancak oyunda ilerlerken bu hapishaneyi ziyaret edebilir misiniz? Öğrenmek için Hogwarts Legacy'de Azkaban'a nasıl gidileceğine dair rehberimize göz atın.


Feragatname: Aşağıdaki kılavuz, hikaye ve hikaye görevleri hakkında ağır spoiler içerir. Bu tür spoilerlar için sakıncası varsa, şimdi geri dönüp daha sonra tekrar kontrol etmenin en iyi zamanı.


Hogwarts Legacy'de Azkaban'a Nasıl Gidilir?

Azkaban'a ancak Hogwarts Legacy'de Hufflepuff öğrencisi olarak oynuyorsanız ulaşabilirsiniz. Bu görevi, Trials of Merlin'in Aşk Tutsağı adlı görevini tamamladıktan sonra alacaksınız. Bu göreve başlamak için Ortak Salon'a gidin ve Eldritch Diggory'nin tablosuyla etkileşime geçin. Her Ortak oda farklı olduğundan, bu görevi yalnızca Hufflepuff binası oyuncuları oynayabilir. Ancak tabloyla etkileşime geçmeden önce, Eldritch Diggory'nin sizinle konuşmak istediğini bildiren bir mektup almalısınız.


Hogwarts Legacy'de Azkaban'a Nasıl Gidilir?İşte Hogwarts Legacy'de Azkaban hapishanesini nasıl gezebileceğiniz ve ziyaret edebileceğiniz:


  • Yaşlı bir kadını kurtarana kadar ana hikaye görevleri ve yan görevlerle ilerlemeye devam edin.
  • Bu yaşlı kadını, Black Lake yakınlarındaki Victor'un Rookwood çetesinden kurtaracaksınız.
  • Onu kurtardıktan sonra mektubu alacaksınız.
  • Daha önce bahsedildiği gibi, bu mektup size eski Sihir Bakanı Eldritch Diggory'nin sizinle konuşmak istediğini bildirecek.
  • Tabloyla etkileşime girdikten sonra Eldritch sizden Helen Thistlewood'u ziyaret etmenizi isteyecek.
  • Bu yüzden, Yukarı Hogsfield bölgesinin yakındaki mezrasında bulunan evine gidin.
  • Oraya ulaştığınızda, etkileşimde bulunun ve onunla konuşun. Kısa bir görüşmeden sonra, Azkaban'da haksız yere hüküm giymiş Anne ile konuşmanızı isteyecek.
  • Sorulduğunda, "Seninle Azkaban'a geleceğim" diyalog seçeneğini seçin. Sizi ve kendisini doğrudan Azkaban'a cisimleyebileceğini söyleyecektir.
  • Son olarak, Azkaban'a anında cisimlenmek için “Gitmeye hazırım” seçeneğini seçin.


Hogwarts Legacy'de Azkaban'a Nasıl Gidilir?Görev hikayesinin geri kalanını bozmamak için, Azkaban'daki Ruh Emicilere ve diğer mahkumlara bir göz atacaksınız. Ne yazık ki bu görevi tamamladıktan sonra Azkaban hapishanesine geri dönemezsiniz. Görünüşe göre Gryffindor, Ravenclaw ve Ravenclaw evleri pek bir şey kaçırmıyor.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski