Hogwarts Legacy'de Gözlü Sandık Nasıl Açılır?

Hogwarts Legacy'de Gözlü Sandık Nasıl Açılır?

Hogwarts Legacy'de Gözlü Sandık Nasıl Açılır?


Gözlü Sandık Hogwarts Legacy – Warner Bros.'un son aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy'nin çıkışı nihayet gerçekleşti. Oyunun konusu, hayranların favorisi Harry Potter romanlarına dayanmaktadır. Ek olarak oyun, PlayStation 4/5, Xbox Series X/S/One, The Nintendo Switch ve son olarak Microsoft Windows dahil olmak üzere bir dizi platform için piyasaya sürüldü. Tek oyunculu ama oyunun yapımcıları çok şey vaat ediyor!


Büyücülük dünyasına girerken, çözülecek çok şey var. Her köşede keşfetmen için bir şeyler var! Oyunda karşılaşabileceğiniz önceki bulmacalardan biri "Gözlü Sandık" veya "Göz Küresi Sandığı"dır. Bu sandıklar, hikayeye doğru ilerlerken muhtemelen ihtiyacınız olacak büyük miktarda parayı içerir. Örneğin, ihtiyaç duyabileceğiniz bazı okul malzemeleri veya bazı gereçler satın alabilirsiniz. Bu nedenle, Frondtech'in bu makalesinde, Hogwarts Legacy'de bir Göz Küresi Sandığını nasıl açabileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğiz. İşte burada:


Hogwarts Legacy'de Gözlü Sandık Nasıl Açılır?


Hogwarts Legacy'de Gözlü Sandık Nasıl Açılır?

Muhtemelen Hogwarts Kalesi'nde bulabileceğiniz standart sandıklar ile Göz küresi sandıkları arasında ayrım yapabileceksiniz. Bu sandıkları ancak hikayede yeterince ilerledikten sonra açabileceğinizi bilmek oldukça önemlidir. Bu sandıklardan birine yaklaşmaya çalışıyorsan ve sandıklar otomatik olarak kapanıyorsa, muhtemelen bir süreliğine başka bir şeye odaklanmalısın!


Hogwarts Legacy'de Gözlü Sandık Nasıl Açılır?Bu "Göz Sandıklarını" Hayal Kırıklığı Büyüsünü kullanarak açabilirsiniz. Kısıtlanmış Bölümün Sırları arayışı, ideal olarak olmak isteyeceğiniz yerdir. Cache in the Castle quest gibi bazı yan görevleri gerçekten bitirirseniz, bir süre sonra yukarıda belirtilen göreve ulaşacaksınız. Görevin ortasında, önce Hayal Kırıklığı büyüsünü öğreneceğiniz kütüphanenin kısıtlı bölümüne gitmek için Sebastian ile buluşacaksınız. Hayal Kırıklığı büyüsü, fark edilmeden kalenin etrafında gizlice dolaşabilmenizi sağlayacaktır.


Büyüyü aldıktan sonra, yapmanız gereken tek şey onu hotbar'ınıza donatmak ve o göz küresi sandıklarından biriyle karşılaştığınızda onu kullandığınızdan emin olmak. Ek olarak, büyüyü etkinleştirirken göz küresi sandığından uzakta olun, yoksa normalde olduğu gibi kapanacaktır. Etkinleştirildiğinde, sandığa gidin ve onu yağmalayın. Artık aradığınız paralara erişebileceksiniz!


Hogwarts Legacy'de Göz küresi sandıklarını nasıl açabileceğiniz konusunda sahip olduğumuz her şey bu kadar.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski