Hogwarts Legacy'de İlk Önce Yapmanız Gerekenler

Hogwarts Legacy'de İlk Önce Yapmanız Gerekenler

Hogwarts Legacy'de İlk Önce Yapmanız Gerekenler


İşte Hogwarts Legacy'nin Büyücülük dünyasında ilk yapmanız gereken şeyler.


Hogwarts Legacy size yapılacak pek çok şey ve keşfedilecek yerler sunuyor, ancak önce yapmanız gereken şeyler nelerdir? Oyun yavaş açılıyor ve bunun bir nedeni var, yapacak çok şey var. Hogwarts Legacy, büyük bir açık dünyaya sahiptir. Sadece Hogwarts Okulu, içinde yapılacak çok şey olan devasa bir yer. Bu kılavuz size ilk önce yapmanız gerekenler hakkında tüm detayları anlatacaktır.


Hogwarts Legacy'de ilk yapılması gerekenler

Hogwarts Legacy'de yapılacak o kadar çok şey var ki, hepsi bir kerede yapılsa bunaltıcı olurdu. Keşfedilecek şeyler var, Hogwarts'ın her yerinde ve dışında öğrenilecek şeyler, kilidini açacak şeyler vb. Yapılacak bu kadar çok şey varken, önce yapmanız gereken şeylere bir göz atalım.


Crossed Wands Düello Kulübünde Düello


Hogwarts Legacy'de İlk Önce Yapmanız GerekenlerÖğretici işlevi de gören en eğlenceli etkinliklerden biri de Düello yapmaktır. Karanlık Sanatlara Karşı Savunma dersinde Sebastian Sallow ile ilk kez Düello yapabileceksiniz. Bundan sonra, Sebastian sizi Cross Wands Dueling Club'a davet edecek. Buna saat kulesinin dibinde Lucan Brattleby ile buluşarak başlayabilirsiniz.


Bu aynı zamanda size erken oyun sırasında savaşın temellerinden bazılarını öğretecek ve buna alışmanızı sağlayacaktır. Ayrıca daha yüksek bir zorlukta gerçekten zorlayıcı olabilir. Bu aynı zamanda, düellolarda en verimli olmak için çeşitli büyü kombinasyonlarını öğrenebileceğiniz bir eğitim mankeni sağlar.


Hogsmeade'i keşfedin


Hogwarts Legacy'de İlk Önce Yapmanız Gerekenler


Büyünün açıkça uygulandığı tek kasaba olarak bilinen Hogsmeade, hareketli ve hareketli bir yerdir. Ziyaret edilecek çok sayıda dükkan ve diğer yapılar var. Bazı dükkanlar ve esnafları ana görev sırasında tanıtılacak. Ancak, sunabileceği daha çok şey olduğu için bu kasabayı daha çok keşfetmelisiniz.


İçeri girip eşyalarla etkileşime geçebileceğiniz ve hatta bir şeyler yiyebileceğiniz birçok eğlenceli küçük dükkan ve ev var. Böyle ilginç bir dükkan, pek çok ilginç şey bulabileceğiniz Zonko's Joke Shop'tur, bu yüzden onu ziyaret ettiğinizden emin olun.


Revelio'yu kullanın ve Saha Rehberi sayfalarını toplayın.


Hogwarts Legacy'de İlk Önce Yapmanız Gerekenler


Revelio, Hogwarts Legacy'nin önsözünde öğrendiğiniz ilk büyülerden biridir. Nerede olursanız olun yapmanız gereken önemli bir şey varsa, o da Revelio'yu kullanmaktır. Revelio'yu sık sık kullanmazsanız birçok gizli sandığı ve diğer değerli şeyleri kaçırabilirsiniz.


Revelio'nun ana kullanımlarından biri Saha Rehberi sayfalarını ortaya çıkarmak ve toplamaktır. Bir heykel, benzersiz bir tablo veya çeşmeler gibi benzersiz yapılar gibi ilginç bir şey bulursanız, Revelio'yu kullanın ve bir Saha Rehberi sayfası açabilirsiniz.


Merlin Denemeleri Yapın


Hogwarts Legacy'de İlk Önce Yapmanız Gerekenler


Oyuna birkaç erken saat girdikten sonra Merlin Trails ile tanışacaksınız. Bunlar, genellikle anlaşılması ve çözülmesi kolay olan ve çok fazla zaman gerektirmeyen küçük bulmacalar veya zorluklardır. Yolculuklarınızda ne zaman rastlarsanız bu denemeleri yaptığınızdan emin olun.
Bu Merlin Denemeleri, ekipman kapasitenizi artıracağından Hogwarts Legacy'de yapılması gereken temel şeylerdir. Eşyalarınızı yok etmeye veya satmaya devam etmek istemiyorsanız, elinizden geldiğince Merlin Denemeleri yapmaya devam etmelisiniz.


Uçan Süpürgenin kilidini aç


Hogwarts Legacy'de İlk Önce Yapmanız Gerekenler


Hogwarts çevresinde Uçan Süpürgeler üzerinde uçan birkaç öğrenci görmüş olabilirsiniz. Uçan Süpürge kullanmak, Hogwarts Legacy'de yapılacak en eğlenceli şeylerden biridir. Ancak, kilidini açmak için biraz ilerlemeniz gerekecek. Nasıl uçacağınızın öğretildiği Uçan Sınıfa katıldıktan sonra kilidi açılır.


Henüz Kilidi açılmış Uçan Süpürgeniz olmasa da, Kilidi açıldığında hemen satın alabilmek için Altın biriktirdiğinizden emin olun. Kilidini açtıktan sonra Spintwitches Sporting Needs'tan 600 Altın karşılığında satın alınabilir. Uçan Süpürgeye sahip olmak, keşfetmeyi çok daha kolay hale getirir. Bu nedenle, uzaktaki yerleri keşfetmeye çıkmadan önce bunu denediğinizden ve kilidini açtığınızdan emin olun.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski