Hogwarts Legacy'de Mandrake Nasıl Gidilir?

Hogwarts Legacy'de Mandrake Nasıl Gidilir?

Hogwarts Legacy'de Mandrake Nasıl Gidilir?


Hogwarts Legacy'deki Mandrake bitkilerini kolayca alabileceğiniz yerlere bir göz atın.


Hogwarts Legacy'de Potterhead'ler, Harry Potter filmlerinde gördükleri çeşitli şeylerle karşılaşacaklar. Sağır edici sesiyle tanınan Mandrake bitkisi gibi. Ancak bu oyunda onu bir savaş aracı olarak kullanacaksınız. Zaten bu gürültülü bitkiyi bulmak için ava çıktıysanız ancak bulamıyorsanız, o zaman size yardımcı olacağız. Bu kılavuzda, Hogwarts Legacy'deki Mandrake bitkisini kolayca bulabilmeniz için tüm lokasyonlardan bahsettik.


Hogwarts Legacy'de Mandrake Nerede Bulunur (Gürültülü Fabrika Konumları)


Hogwarts Legacy'de Mandrake Nasıl Gidilir?


Hogwarts Legacy'de Mandrake bitkisini almak için oyuncunun Yasak Orman konumuna gitmesi gerekecek. Ya da her zaman Dogweed & Deathcap'ten tohum satın alarak kendi başlarına ekebilirler. Daha iyi anlamak için tarım yöntemlerine detaylı bir şekilde göz atalım. Devam etmeden önce, bu bitki Profesör Garlick'in Bitkibilim dersinde ilk kez ortaya çıkıyor. Ve daha sonra, aynı anda birden fazla düşman üzerinde kullanmanız gereken Mandrake ile ilgili bir görev alacaksınız. Farkında olmayanlar için bu Profesör Garlick'in ödevlerinden biri olacak. O yüzden lafı daha fazla uzatmadan hemen konumlara geçelim.


yasak orman


Hogwarts Legacy'de Mandrake Nasıl Gidilir?


Hogwarts Legacy'de oyuncular Mandrake bitkisini Yasak Orman'da kolayca bulabilirler. Size kolaylık sağlamak için, yukarıdaki resimde tam konumu işaretledik. Oraya ulaştıktan sonra sadece bir ev arayın ve yanında büyük bir ağaç bulacaksınız. Bunu yaptıktan sonra ağaca doğru yürüyün ve ölü bir cesetle karşılaşacaksınız ve yanında bol miktarda Mandrake bitkisi bulacaksınız. Bir şeyler seçer seçmez, gitmekte fayda var.


Mandrake Tohumları Satın Alın


Hogwarts Legacy'de Mandrake Nasıl Gidilir?


Size Mandrake'i kazandırabilecek başka bir yöntem de onları kendi başınıza dikmektir. Oyuncular tohumları Dogweed ve Deathcap bitki dükkanından bulabilirler. Oraya ışınlan ve Mandrake tohumlarını 800 jetona satın al. Bittiğinde, Seralara gidin ve tohumu boş bir tencereye ekin. Ve 10 dakika sonra aradığınız Mandrake'i alacaksınız. Ancak ekim zahmetine katlanmak istemiyorsanız, Mandrake'i aynı fabrika dükkanından 500 jetona satın almanız yeterli.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski