Hogwarts Legacy'de PlayStation House Kupasına Nasıl Katılırım?

Hogwarts Legacy'de PlayStation House Kupasına Nasıl Katılırım?

Hogwarts Legacy'de PlayStation House Kupasına Nasıl Katılırım?


İşte Hogwarts Legacy'de PlayStation House kupasına nasıl katılacağınıza dair bir rehber.


Sony'nin sık sık piyango benzeri, PlayStation ürünlerini kazanmak için rastgele bir kazananın seçildiği çekilişler düzenlediği bilinmektedir. Benzer bir yarışma Avalanche Software'in Hogwarts Legacy'sinin bir parçasıdır ve burada oyuncular ücretsiz bir PS5 konsolu ve oyunun Collector's sürümünü edinme fırsatına sahip olurlar. Eğer ilgileniyorsanız, ancak bu yarışmaya nasıl katılacağınızı bilmiyorsanız, o zaman size rehberlik edeceğiz. Hogwarts Legacy'de PlayStation House Cup'a nasıl gireceğiniz aşağıda açıklanmıştır


Hogwarts Legacy'de PlayStation House Kupasına Nasıl Girilir?


Hogwarts Legacy'de PlayStation House Kupasına Nasıl Katılırım?-


Hogwarts Legacy'de PlayStation House Cup'a katılmak istiyorsanız, PSN hesabınızla giriş yapmanız ve resmi web sitesinde verilen tüm görevleri tamamlamanız yeterli. Bu görevler oldukça basit olacak. Örneğin, çekiliş yarışmasının bir parçası olarak bir fragman izlemeniz, Mağaza sayfasını ziyaret etmeniz veya bağlantılara tıklamanız istenecektir.


PlayStation'ın web sitesindeki resmi kurallar sayfasını ziyaret ederek ödülleri almaya uygun olup olmadığınızı kontrol etmeyi unutmayın. Giriş süresi şu anda 23:59:59'a kadar açık. 22 Şubat 2023 Doğu Saati


Çekiliş yarışmasının yanı sıra, eviniz için maksimum puan kazanmak için dört görevi de tamamlamanız gerekecek. Hogwarts Mirası ne zaman gerçekleşecek veya Hanenizin hangi özellikleri sizde yankı uyandırıyor gibi soruları yanıtlamanız gerekecek.


PlayStation House Cup Ödülleri nelerdir?

PlayStation House Cup'ın en iyi ödülleri hiç şüphesiz PS5 için PlayStation5 Console Disc Edition ve Hogwarts Legacy Collector's Edition'dır. Ayrıca, yarışma sonunda seçilen iki kazanan olacaktır. Bu yüzden, verilen görevleri tamamladıktan sonra arkanıza yaslanın ve ikisinden biri olacağınızı umun. Bu ödüllerin yanı sıra, dört görevi tamamlama karşılığında bazı oyun içi ödüller de alacaksınız:


  • Ev Kupası Avatarı
  • Ev Arması Avatar Paketi
  • Sihirli Canavarlar Avatar Paketi
  • Seçmen Şapka Avatarı

Post a Comment

Daha yeni Daha eski