Hogwarts Legacy'de Sadık Korucudan Arbalet Oku Nasıl Çalınır?

Hogwarts Legacy'de Sadık Korucudan Arbalet Oku Nasıl Çalınır?

Hogwarts Legacy'de Sadık Korucudan Arbalet Oku Nasıl Çalınır?


Hogwarts Legacy'de Sadık Korucunun Arbalet Oku'nu Çalamadınız mı? Nasıl yapılacağını öğrenmek için bu kılavuza göz atın.


Hogwarts Legacy'nin Büyücü Dünyası'nın size sunacağı birkaç düşman var. Hepsi geniş açık dünya haritasına dağılmış durumda. Onlarla savaşırken, tamamlandığında size ödüller kazandıracak birkaç zorlu görev verilir. Düello Becerilerinden biri, Hogwarts Legacy'de Sadık Bir Korucunun Arbalet Oku'nu Çalmanızı gerektiriyor. Bu Sadık Korucular, ana düşman Ranrok'a hizmet eden Goblinlerdir. Bununla birlikte, bir şekilde tatar yayı cıvatasını çalamıyorsanız, ihtiyacınız olan tek şey bu kılavuzdur. Nasıl olduğunu öğrenmek için bu kılavuza göz atın.


Hogwarts Legacy'de Sadık Korucunun Arbaleti Oku Nasıl Çalınır?

Sadık Korucudan Arbalet Oku'nu çalmak, tamamlanması en kolay Düello Becerisidir. Tek yapmanız gereken, işi bitirmek için mükemmel anda görüntülenen düğmeye basmak. Hogwarts Legacy'de Loyalist Ranger'dan tatar yayı okunu çalmak için aşağıdaki düğmelere basmanız gerekecek:


  • PC'de – Arbalet okunu çalmak için Z Tuşuna basın
  • PlayStation'da – Yaylı okunu çalmak için R1 Düğmesine basın
  • Xbox'ta – Arbalet cıvatasını çalmak için RB Düğmesine basın

Hogwarts Legacy'de Sadık Korucudan Arbalet Oku Nasıl Çalınır?


İlk başta birkaç tatar yayı cıvatasını kaçırırsanız sorun değil. Ateş etmek üzereyken Sadık Korucunun hareketine dikkat edin. Gelen yaylı tüfek oku yarı yolda size doğru geldiğinde düğmeye basmanız yeterlidir. Ayrıca, tatar yayı cıvatasını çalmak, onu çalıp kaçmanız gerektiği anlamına gelmez. Aslında, vurulmamak için yönünü değiştirmelisin. Meydan okuma, başarıyla tamamlandığında yeşil bir onay işaretiyle kontrol edilecektir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski