Hogwarts Legacy'de Take Biscuit Quest Nasıl Tamamlanır (İzleme Kılavuzu)

Hogwarts Legacy'de Take Biscuit Quest Nasıl Tamamlanır (İzleme Kılavuzu)

Hogwarts Legacy'de Take Biscuit Quest Nasıl Tamamlanır (İzleme Kılavuzu)


Hogwarts Legacy'de Biscuit'i nasıl bulacağınızı ve kurtaracağınızı öğrenin.


Hogwarts Legacy'de Biscuit'i nasıl kurtaracağınızı merak ediyorsanız, bu rehber tam size göre. Bu aksiyon RPG'de, büyülü Hogwarts kalesini ve Hogsmeade köyü gibi çevredeki bölgeleri keşfedeceksiniz. Bunu yaparken, XP'nizi artırmak ve diğer ödüller için çok sayıda görev ve yan görev üstlenebilirsiniz. "Take the Biscuit", yapabileceğiniz böyle bir görevdir, ancak oyuncular onu tamamlamakta güçlük çekerler. Siz de onlardan biriyseniz, bu kılavuz bunu yapmanıza yardımcı olacaktır.


Hogwarts Mirasında Bisküvi Nasıl Kurtarılır


Hogwarts Legacy'de Take Biscuit Quest Nasıl Tamamlanır (İzleme Kılavuzu)Bu görev özellikle zor değil ama birçok oyuncu Bisküvi bulamıyor. Merak edenler için, bu büyülü canavar, yakalamanız gereken bir buzağıdır. Ancak bölgede birçoğu var, bu yüzden doğru olanı bulmak zahmetli.


Hogwarts Legacy'de Biscuit bulmanın en iyi yolu, Nişan Alma Modunu kullanmak ve onu Mooncalves'e doğrultmaktır. Diğerlerinden farklı olarak, doğru olanı işaret ettiğinizde, ekranın üst kısmında “Ay Buzağı Bisküvi” görünecektir. O zaman tek yapman gereken onu yakalamak. Ancak, söylemesi yapmaktan daha kolaydır. Çünkü bu buzağı hızlıdır ve yaklaşırsanız kaçar.


Biscuit'i kurtarmak için Hayal Kırıklığı Büyüsünü kullanın ve gizlice onun arkasına geçin. Ardından Nab-Sack'inizi kullanın ve sahibine iade etmeden önce onu alın.


"Bisküviyi Alın" Görevine Genel Bakış

Bu görevi tetiklemek için "Astronomi Sınıfı" adlı ana görevi tamamlamanız gerekir. Ardından Hogsmeade'e gidin ve Garnuff adında bir Goblin ile tanışacaksınız. Senden evcil ay buzağısını kaçak avcılardan kurtarmanı isteyecek. Mini haritadaki görev işaretçisini takip ederek Kaçak Avcılar Kampını bulabilirsiniz. Kampta tüm kaçak avcılarla savaşın ve onları yenin. Ardından, içinde buzağı olan büyük bir kafes arayın. Alohomora'yı kullanarak açın ve ardından Biscuit'i yukarıda belirtildiği gibi kurtarabilirsiniz. Ardından Hogsmeade'deki Garnuff'a dönebilirsiniz.


Garnuff ile tanıştığınızda, size üç seçenek sunulacak. İlk iki seçim için aşağıdaki ödülleri alacaksınız:


  • Canavar Kurtarıcı Elbisesi
  • 300 Altın Para


Ancak Vivarium'da yanınızda bulundurmayı da seçebilirsiniz. Bu Goblin'i kızdıracak ama buzağı senin olacak.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski