Hogwarts Legacy'de Zehirli Dokunaç Nasıl Elde Edilir

Hogwarts Legacy'de Zehirli Dokunaç Nasıl Elde Edilir

Hogwarts Legacy'de Zehirli Dokunaç Nasıl Elde Edilir


Venomous Tentacula'yı nereden alacağınıza ve Hogwarts Legacy'de nasıl kullanacağınıza göz atın.


Hogwarts Legacy'de Venomous Tentacula'yı nasıl alacağınızı merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Profesör Garlick'in ilk Bitkibilim ödevi sırasında bu bitkiyi Mandrake ile birlikte elde etmekle görevlendirileceksiniz. Onları Profesör Garlick'e sunduğunuzda, Wingardium Leviosa büyüsünün kilidini açacaksınız. Bir şeyleri kaldırmanın yanı sıra, bu büyü savaş sırasında düşmanları kısa bir süreliğine hareketsiz kılmak için de kullanılabilir. Bu rehberde size bu bitkilerin tohumlarını nereden alacağınızı anlatacağız.


Hogwarts Legacy'de Zehirli Dokunaç Nasıl Elde Edilir


Hogwarts Legacy'de Zehirli Dokunaç Nasıl Elde Edilir


Hogwarts Legacy'de Venomous Tentacula'yı almak için Hogsmeade'deki Dogweed and Deathcap mağazasına gidin. Köyün kuzey kısmına gidin ve bu büyülü bitki dükkanını bulacaksınız. İçeri girin ve bitkileri satın almak için Beatrice Green ile konuşun. VenomousTentacula tohumları size 1.050 Galleon'a, Mandrake tohumları ise 800 Galleon'a mal olacak. Savaşta ihtiyaç duyacağınız için yetiştirilen bitkiyi de 600 jetona satın aldığınızdan emin olun.


Her iki bitkiye de sahip olduğunuzda, onları savaşta kullanmanız gerekecek. Savaşta Zehirli Dokunacı kullanmak için:


  • Araç Menüsünü açmak için L1'e basın ve basılı tutun.
  • Sağ Çubuğu Venomous Tentacula'ya getirin ve onu donatmak için L1'i bırakın.
  • Bir düşman bulun ve bitkiyi serbest bırakmak için L1'e dokunun.


Tentakula kök salacak ve düşmanlara asitle ateş edecek. Üstelik yakınındaki düşmanları dikenli sarmaşıklarla vuracaktır. Bu nedenle, her zaman yanınızda bulundurmanızı öneririz. Bitki, birden fazla düşmanla savaşırken çok önemli olacaktır.


Bitkinin kendisini satın almanın yanı sıra, İhtiyaç Odasındaki Saksı Masasında yetiştirebilirsiniz.


Hem Venomous Tentacula hem de Mandrake'i kullandıktan sonra Profesör Garlick'e geri dönün ve Levioso büyüsünü alacaksınız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski