Hogwarts Legacy'deki Ravenclaw Arkadaşı Kimdir? (Cevaplandı)

Hogwarts Legacy'deki Ravenclaw Arkadaşı Kimdir? (Cevaplandı)

Hogwarts Legacy'deki Ravenclaw Arkadaşı Kimdir? (Cevaplandı)


Hogwarts Legacy'deki Ravenclaw Yoldaşının kim olduğunu öğrenmek için bu kılavuzu okuyun.


Hogwarts Legacy yayınlandığından beri, birkaç oyuncu Hogwarts Kalesi'ndeki ilgili Evlerden arkadaşlarla tanıştı. Karşılığında özel beceriler kazanmak için bağınızı artırmanız ve bu yoldaşlar için görevleri tamamlamanız gerekecek. Bununla birlikte, birçok kişi Hogwarts Legacy'de bir Ravenclaw yoldaşı olup olmadığını merak ediyor. İşte o soruyu burada cevaplayacağız.


Hogwarts Legacy'deki Ravenclaw Yoldaşı kimdir?


Hogwarts Legacy'deki Ravenclaw Arkadaşı Kimdir? (Cevaplandı)


Birçok oyuncu, Ravenclaw evinden Amit Thakkar'ın sık sık oyun içinde göründüğünü fark etti. Her şeyden önce, Amit Thakkar'ın gerçekten de Hogwarts Legacy'deki Ravenclaw arkadaşı olduğuna dair resmi bir onay yok. Avalanche Software, Ravenclaw hariç Slytherin, Gryffindor ve Hufflepuff'ın yol arkadaşlarının listesini açıkladığından beri resmi bir açıklama yapmadı.


Diğer üç yoldaşın aksine, onun oyundaki görev serilerini tamamladıktan sonra herhangi bir başarı elde edemezsiniz. Onun bir yol arkadaşı değil, oyunda sadece bir NPC olduğunu hissetmemizin tek nedeni budur. Ancak birçok oyuncu, bir DLC güncellemesi sırasında bir Ravenclaw arkadaşının ve tam bir görev dizisinin eklenebileceğini umuyor. Ancak, bu bizim tarafımızdan sadece bir spekülasyon ve bir tutam tuzla alınmalıdır.


Ancak Amit, oyunda çok önemli bir karakter. Sihir tarihçisi olmayı arzuluyor ve aynı zamanda yıldızları izlemeye çok büyük ilgi duyuyor. Amit de en yeni teleskoplara sahiptir. Hepsi bu kadar da değil, Amit ilk hatırasını da planlamıştı. Hogwarts Kalesi'nin son derece bilge ve bilgili bir öğrencisidir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski