Hogwarts Mirası: Teçhizat Öğeleri Nasıl Belirlenir?

Hogwarts Mirası: Teçhizat Öğeleri Nasıl Belirlenir?

Hogwarts Mirası: Teçhizat Öğeleri Nasıl Belirlenir?


Tanımlanamayan teçhizatı kullanamıyor musunuz? Hogwarts Legacy'de teçhizatı nasıl belirleyeceğinizle ilgili kılavuzumuza göz atın.


Hogwarts Legacy, bir doz nostaljik büyü ve tılsımla tonlarca oyun mekaniği içerir. Farklı görevleri ve yan görevleri tamamlarken, birkaç tanımlanamayan teçhizat parçası ve eşyayla karşılaşacaksınız. Bu teçhizatın üzerinde sadece bir soru işareti olurdu. Bu teçhizat öğelerini ve kaynakları kullanmak için sihirlerini deşifre etmeniz gerekecek. Ve ne yazık ki, bu nesneleri ortaya çıkarmak için Revelio Büyüsünü kullanamazsınız. Ancak envanterinizde birikmiş bu öğeler varken, bunları tanımlamanın bir yolu var mı? Endişelenmeyin, öğrenmek için Hogwarts Legacy'de Gear'ı nasıl tanımlayacağınızla ilgili kılavuzumuza göz atın.


Hogwarts Legacy'deki Teçhizatı Nasıl Tanımlarsınız?

Hogwarts Legacy'deki Açıklama Masasını kullanarak teçhizatı ve eşyaları tanımlayabilirsiniz. Açıklama Masasını İhtiyaç Odasının içinde bulabilirsiniz. Ancak onu kullanmak için İhtiyaç Odası görevini tamamlamanız gerekir. Bu görevi Uçan Sınıf görevini tamamlayarak ve Profesör Weasley'den Baykuş Mektubu arayarak alabilirsiniz. İhtiyaç Odasının kilidini açmak için onunla buluşmanız yeterli.


Odanın kilidini açtıktan sonra, içindeki Açıklama Masasına erişebilirsiniz. Tanımlanamayan bir donanım veya öğe alır almaz, İhtiyaç Odasına gidin ve Açıklama Masasına gidin. Donanımınızı belirlemek için Masa ile etkileşime girmelisiniz.


Hogwarts Mirası: Teçhizat Öğeleri Nasıl Belirlenir?


Bu masa, envanterinizdeki tanımlanamayan tüm dişli parçalarını, ekipmanı veya öğeleri ortaya çıkarır. Bu nedenle, tanımlanamayan her bir teçhizatı tanımlama konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, tanımlanamayan donanımları satmak yerine, bunları ortaya çıkarmak için Açıklama Masasını kullanmanızı öneririz. Bu öğeler düşük bir nadirliğe sahip olabilse de, daha iyi istatistiklere sahip olabilirler. Bu, Hogwarts Legacy'de daha hızlı seviye atlamanıza yardımcı olabilir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski