Hogwarts Mirası: Yetenek Sistemi Açıklaması

Hogwarts Mirası: Yetenek Sistemi Açıklaması

Hogwarts Mirası: Yetenek Sistemi Açıklamasız


Yetenekler sisteminin Hogwarts Legacy'de nasıl çalıştığını öğrenin.


Hogwarts Legacy'deki Talents sistemi, oyununuz üzerinde büyük bir etkiye sahip olacak. Bu oyunda bir RPG öğesi olduğundan, tercih ettiğiniz yapıyı oluşturacak ve yükselteceksiniz. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'nun koridorlarında dolaşırken birçok zorluğun üstesinden geleceksiniz. Güvenilir Büyüleriniz dışında, yetenekleriniz bu zorlukların sonucunu belirleyecektir. Hogwarts Legacy'de bu sistemin nasıl uygulanacağını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu kılavuz size bilmeniz gereken her şeyi anlatacak.


Hogwarts Legacy'de Yetenekler Nasıl Çalışır?


Hogwarts Mirası: Yetenek Sistemi Açıklaması


Hogwarts Legacy'de Talents, karakterinizin becerilerini ve yeteneklerini artıracak. Bunlar, Büyü Yapma, İksir Yapma, Hareket Etme ve çok daha fazlasını içerir. Oyunda beş kategoriye ayrılmış toplam 50 Yetenek vardır. İşte Kategoriler ve oyununuzu nasıl etkiledikleri:


Çekirdek

Bu Yetenekler, karakterinizin genel etkinliğini artırır. Bu, büyülerinizi, hareket hızınızı, maksimum sağlığınızı ve daha fazlasını içerebilir. Ayrıca, bu kategorinin kilidinin açılması gereken 17 yükseltmesi vardır ve bu da onu beş kategori arasında en yüksek kategori haline getirir.


gizlilik

Bunlar gizli modda yeteneklerinizi geliştirir. Oynanışta ortaya çıktığı gibi, görünmez olabilir ve düşmanlarınıza gizlice yaklaşabilirsiniz. Muhtemel yükseltmeler, görünmez kalabileceğiniz süre, çömelirken hareket hızı vb. olacaktır.


ihtiyaç odası

İhtiyaç Odası, Harry Potter evreninin önemli bir parçasıydı ve Hogwarts Legacy'de olmaya devam ediyor. Ortaya çıkan oynanışa göre, İhtiyaç Odasında iksirler hazırlayabilirsiniz. Yani bu kategorideki yetenekleri yükseltmek, iksir yapma yeteneklerinizi etkileyecektir.


Son iki kategori henüz açıklanmadı. 10 Şubat'ta oyun çıktığında muhtemelen onları göreceksiniz. Ancak bunların ne olacağı konusunda bazı varsayımlarda bulunabiliriz.


Bir kategori, elinde bir asa tutan bir sihirbazı gösterir. Yani bu kategori büyük olasılıkla Büyülere dayalı olacaktır. Diğer gizem kategorisi, başlık takan bir sihirbazı sergiliyor. Yani bu kategori Gear ve avantajlarına dayalı olabilir.


Yetenekler Nasıl Yükseltilir?

Bunları yükseltmek için Yetenek Puanları kazanmanız gerekecek. Bunlar, görevleri tamamlayarak kazanabileceğiniz özel para birimleridir. Ayrıca, onları kazanmak için çok sayıda Yan Göreve katılabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski