Як отримати Mandrake в Hogwarts Legacy

Як отримати Mandrake в Hogwarts Legacy

Як отримати Mandrake в Hogwarts Legacy


Подивіться на місця, щоб легко отримати рослини Mandrake у Hogwarts Legacy.


У «Спадщині Гоґвортсу» Поттерхеди зустрінуть різні речі, які вони бачили у фільмах про Гаррі Поттера. Наприклад, рослина Мандрагора, яка відома своїм оглушливим звуком. Однак у цій грі ви будете використовувати його як бойовий інструмент. Якщо ви вже шукаєте цю галасливу рослину, але не можете її знайти, ми вам допоможемо. У цьому посібнику ми згадали всі місця, де можна легко знайти завод Mandrake у Hogwarts Legacy.


Де знайти мандрагору в Гоґвортській спадщині (місця шумних рослин)


Як отримати Mandrake в Hogwarts Legacy


У Hogwarts Legacy, щоб отримати рослину Mandrake, гравець повинен буде відправитися в Заборонений ліс. Або вони завжди можуть купити насіння в Dogweed & Deathcap, щоб посадити їх самостійно. Для кращого розуміння розглянемо методи агротехніки докладніше. Перш ніж продовжити, ця рослина вперше з’являється на уроках гербології професора Гарліка. А пізніше ви також отримаєте квест, пов’язаний з Мандрагорою, де вам доведеться використовувати його проти кількох ворогів одночасно. Для тих, хто не в курсі, це буде одне із завдань професора Гарліка. Отже, без зайвих слів, давайте зануримося безпосередньо в локації.


Заборонений ліс


Як отримати Mandrake в Hogwarts Legacy


У Hogwarts Legacy гравці можуть легко знайти рослину Mandrake у Забороненому лісі. Для вашої зручності ми позначили точне місце розташування на зображенні вище. Досягнувши туди, просто знайдіть будинок, а біля нього ви побачите велике дерево. Коли ви це зробите, підіть до дерева, і ви зіткнетеся з мертвим трупом, а поруч із ним ви знайдете багато рослин мандрагори. Як тільки ви це зробите, просто виберіть кілька, і ви зможете йти.


Придбайте насіння мандрагори


Як отримати Mandrake в Hogwarts Legacy


Ще один спосіб отримати мандрагори – це посадити їх самостійно. Гравці можуть знайти насіння в магазині рослин Dogweed і Deathcap. Просто телепортуйтеся туди та купіть насіння мандрагори за 800 монет. Після цього вирушайте до теплиць і посадіть насіння в порожній горщик. І через 10 хвилин ви отримаєте Мандрагору, яку шукаєте. Але якщо ви не хочете турбуватися про плантацію, тоді просто купіть мандрагору за 500 монет у тому ж магазині рослин.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski